SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

baskanin-cevabi-sert-oldu.jpg

Başkanın Cevabı Sert Oldu

Başkan fena patladı..
“Lapseki üzerinden kimsenin siyaset yapmasına müsaade etmem”
Geçtiğimiz gün basında çıkan haberler üzerine makam odasında bir basın açıklaması yapan Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz “Lapseki üzerinden kimsenin siyaset yapmasına müsaade etmem” dedi.
“Lapseki Belediyesi olarak birilerinden icazet almayız ,Belediye Meclisimiz her şeye en doğru şekilde karar verir,Yapılan açıklamanın Lâpseki Belediyesi ile ilgili olan bölümü tamamen yalandır. Diyen  Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Çanakkale Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Nejat Önder’in Lâpseki Belediyesi ile ilgili ithamlarına sert tepki göstererek bir basın açıklaması yaptı.

Yılmaz, Çanakkale Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Nejat Önder’in geçtiğimiz günlerde Lapseki Belediyesi ve İçme Suyu ile ilgili yalan yanlış ithamlarıma sert tepki göstererek, “Lâpseki üzerinden kimsenin siyaset yapmasına müsaade etmem, İnsanları ve Kurumları duyumlarla itham etmek ve lekelemeye kalkmak insafsızlıktır ” dedi.

Lâpseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz Çanakkale Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Nejat Önder’in geçtiğimiz günlerde Lâpseki Belediyemiz ve İçme Suyu ile ilgili yalan yanlış ithamlarıma sert tepki göstererek, “Lâpseki üzerinden kimsenin siyaset yapmasına müsaade etmem, İnsanları ve Kurumları duyumlarla itham etmek ve lekelemeye kalkmayı insafsızlık olarak değerlendiriyorum.  Gelirsiniz yerinde incelersiniz ne olduğunu görürsünüz. Yapılan açıklamanın Lâpseki Belediyesi ile ilgili olan bölümü tamamen yalandır. Lâpseki halkına ve çevremizde ki yaşayan herkese biz gerekli değeri veriyoruz ve sahip çıkıyoruz. Lâpseki Belediyesi olarak birilerinden icazet almayız, Belediye Meclisimiz her şeye en doğru şekilde karar verir. Yapılan açıklamada bazı kelimeler yakışıksız kullanılmış bunları iade ediyorum. Lâpseki merkezi, beldeleri ile köy ve obasıyla bir bütündür. Bizim anlayışımızda da paylaşmak çok değerlidir” dedi.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

Benzer Haberler

Benzer Haber Yok