25 Mayıs 2019 Cumartesi

Gelibolu’da Kaçak İçki Ele Geçirildi

Litrelerce kaçak içki ele geçirildi. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü görevlileri tarafından litrelerce kaçak içki ele geçirildi. Kaçak/Sahte Alkollü içki kaçakçılığına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda B. E. adlı şahsın sürücülüğünü yapmış

Gelibolu’da Kaçak İçki Ele Geçirildi
Haber Giriş Tarihi: 09 Mart 2019 5:40 Asayiş Haberleri

Litrelerce kaçak içki ele geçirildi.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü görevlileri tarafından litrelerce kaçak içki ele geçirildi.

Kaçak/Sahte Alkollü içki kaçakçılığına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda B. E. adlı şahsın sürücülüğünü yapmış olduğu yabancı plakalı araçta Gelibolu Feribot İskelesinde adli mercilerden alınan arama ve el koyma kararı doğrultusunda yapılan arama sonucu; Black Rom ibaresi olan birer litrelik yirmi adet Viski, Savoy Whisky ibaresi olan birer litrelik elli adet Viski, Mactnko Newepa ibaresi olan birer litrelik yüz iki adet Bulgaristan rakısı, Panopla ibaresi olan beş yüz ML on iki adet Bira, Astiko ibaresi olan beş yüz ML on iki adet Bira olmak üzere; toplam yüz doksan altı adet yabancı bandrollü gümrük kaçağı alkollü içki ele geçirilerek el konuldu. Şüpheliler M.E. ve B.E. 5607 SKM suçu kapsamında yakalanarak gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şüpheliler Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan işlemler sonrasında çıkarılmış oldukları Gelibolu Cumhuriyet Savcılığı tarafından serbest bırakıldı.

 

 

Paylaş:
Çanakkale’de Sahte Alkol Operasyonu

Asayiş Haberleri

Çanakkale’de Sahte Alkol Operasyonu

Çanakkale'nin ilçelerinde farklı noktalarda yapılan kontrollerde çok sayıda tütün mamülü ve kaçak alkol ele

Çanakkale’de Sentetik Uyuşturucu Yakalandı

Asayiş Haberleri

Çanakkale’de Sentetik Uyuşturucu Yakalandı

Çanakkale'de, uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla 6 şüpheli, kullanmak amacıyla uyuşturucu bulunduran 27 kişi gözaltına alındı.

Jandarma Tarafından Helikopterle Denetim Yapıldı

Asayiş Haberleri

Jandarma Tarafından Helikopterle Denetim Yapıldı

Jandarma sorumluluk bölgesinde gerçekleştirilen havadan denetimlerde 5 araç sürücüsüne trafik cezası