Uyuşturucuyla Mücadele: 1 Kişi Cezaevinde

Çanakkale'de yapılan operasyonlar sonucunda “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçunu işleyen şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Uyuşturucuyla Mücadele: 1 Kişi Cezaevinde
Haber Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2019 16:21 Asayiş Haberleri

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi, Çanakkale merkezde uyuşturucu madde satışı yapan, yetiştiren ve kullanan şahıslara yönelik operasyon düzenledi.

Narkotik şube müdürlüğü yürüttüğü çalışma neticesinde “Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçundan 13 şüpheli şahsı gözaltına aldı.
“Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanılmasını Kolaylaştırmak” suçunu işleyen 1 şüpheli vatandaş gözaltına alındı. Ayrıca aynı gün yapılan operasyonda “2313 Sayılı Uyuşturucu Maddelerin Murakabesi Hakkında Kanuna Muhalefet” suçundan 2 şüpheli ve “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçundan da 1 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

“Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçunu işleyen şüpheli Çanakkale Adliyesi’nde çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Operasyon neticesinde yapılan yakalamalarda şüphelilerden 12,48 gram sentetik kannabinoid (bonzai) maddesi, 4 gram skunk maddesi ve 43 kök hint keneviri ele geçirilerek polis tarafından el konuldu.

Paylaş:
Sosyal Medyada Terör Propagandası Yapanlara Gözaltı

Asayiş Haberleri

Sosyal Medyada Terör Propagandası Yapanlara Gözaltı

Barış Pınarı Harekatı'yla ilgili terör örgütü propagandası yaptıkları belirlenen, aralarında HDP il ve ilçe yöneticilerinin de olduğu 6 şüpheli

Afganlılar Arasında Kavga : 1 Ölü

Asayiş Haberleri

Afganlılar Arasında Kavga : 1 Ölü

Çanakkale'de, bıçaklı kavgada hayatını kaybeden Afganistan uyruklu kişinin ölümüne ilişkin yakalanan 10 zanlıdan 8'i adliyeye

Çanakkale’de Sahte Paraya Dikkat

Asayiş Haberleri

Çanakkale’de Sahte Paraya Dikkat

Piyasaya sahte para sürmek için marketleri hedef seçmişler - Çanakkale'de 14 sahte banknotla çoğu market olmak üzere bazı iş yerlerinden alışveriş