26 Haziran 2019 Çarşamba

Uyuşturucuyla Mücadele: 1 Kişi Cezaevinde

Çanakkale'de yapılan operasyonlar sonucunda “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçunu işleyen şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Uyuşturucuyla Mücadele: 1 Kişi Cezaevinde
Haber Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2019 16:21 Asayiş Haberleri

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi, Çanakkale merkezde uyuşturucu madde satışı yapan, yetiştiren ve kullanan şahıslara yönelik operasyon düzenledi.

Narkotik şube müdürlüğü yürüttüğü çalışma neticesinde “Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçundan 13 şüpheli şahsı gözaltına aldı.
“Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanılmasını Kolaylaştırmak” suçunu işleyen 1 şüpheli vatandaş gözaltına alındı. Ayrıca aynı gün yapılan operasyonda “2313 Sayılı Uyuşturucu Maddelerin Murakabesi Hakkında Kanuna Muhalefet” suçundan 2 şüpheli ve “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçundan da 1 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

“Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçunu işleyen şüpheli Çanakkale Adliyesi’nde çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Operasyon neticesinde yapılan yakalamalarda şüphelilerden 12,48 gram sentetik kannabinoid (bonzai) maddesi, 4 gram skunk maddesi ve 43 kök hint keneviri ele geçirilerek polis tarafından el konuldu.

Paylaş:
Tırın Çarptığı Baba ile Kızı Öldü

Asayiş Haberleri

Tırın Çarptığı Baba ile Kızı Öldü

Çanakkale'de, yakıtı biten araçlarına benzin almak için yolun karşısına geçmek isteyen baba ve 4 yaşındaki kızı, tırın çarpması sonucu hayatını

Hurda Araçları Ezerek Çaldılar

Asayiş Haberleri

Hurda Araçları Ezerek Çaldılar

Çanakkale'de sanayi sitesine bırakılan 16 aracı ezip tıra yükleyerek çaldıkları öne sürülen 3 zanlı gözaltına

Çanakkale’de Sahte Alkol Operasyonu

Asayiş Haberleri

Çanakkale’de Sahte Alkol Operasyonu

Çanakkale'nin ilçelerinde farklı noktalarda yapılan kontrollerde çok sayıda tütün mamülü ve kaçak alkol ele