23 Ağustos 2019 Cuma

Uyuşturucuyla Mücadele: 1 Kişi Cezaevinde

Çanakkale'de yapılan operasyonlar sonucunda “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçunu işleyen şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Uyuşturucuyla Mücadele: 1 Kişi Cezaevinde
Haber Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2019 16:21 Asayiş Haberleri

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi, Çanakkale merkezde uyuşturucu madde satışı yapan, yetiştiren ve kullanan şahıslara yönelik operasyon düzenledi.

Narkotik şube müdürlüğü yürüttüğü çalışma neticesinde “Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçundan 13 şüpheli şahsı gözaltına aldı.
“Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanılmasını Kolaylaştırmak” suçunu işleyen 1 şüpheli vatandaş gözaltına alındı. Ayrıca aynı gün yapılan operasyonda “2313 Sayılı Uyuşturucu Maddelerin Murakabesi Hakkında Kanuna Muhalefet” suçundan 2 şüpheli ve “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçundan da 1 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

“Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçunu işleyen şüpheli Çanakkale Adliyesi’nde çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Operasyon neticesinde yapılan yakalamalarda şüphelilerden 12,48 gram sentetik kannabinoid (bonzai) maddesi, 4 gram skunk maddesi ve 43 kök hint keneviri ele geçirilerek polis tarafından el konuldu.

Paylaş:
Çanakkale’de Sahte Paraya Dikkat

Asayiş Haberleri

Çanakkale’de Sahte Paraya Dikkat

Piyasaya sahte para sürmek için marketleri hedef seçmişler - Çanakkale'de 14 sahte banknotla çoğu market olmak üzere bazı iş yerlerinden alışveriş

Ormandaki Uyuşturucu Drone ve Foto Kapanla Bulundu

Asayiş Haberleri

Ormandaki Uyuşturucu Drone ve Foto Kapanla Bulundu

- Yenice ve Bayramiç ilçelerinde 6 ayrı bölgede yetiştirilen uyuşturucuyu drone ve foto kapan yardımıyla bulan jandarma ekipleri, 5 şüpheliyi

Çanakkale’de Sentetik Uyuşturucu Operasyonu

Asayiş Haberleri

Çanakkale’de Sentetik Uyuşturucu Operasyonu

Çanakkale'de düzenlenen operasyonda sentetik uyuşturucu ile iki tüfek ele geçirildi, gözaltına alınan 9 şüpheliden 2'si