25 Mart 2019 Pazartesi
Reklam

Zehir Tacirlerine Darbe

Çanakkale’de uyuşturucu operasyonlarında 9 kişi tutuklandı. Uyuşturucu ya da uyarıcı madde ticareti ve imalatı suçunun engellenmesi ve organizatörlerin yakalanması hedefi ile gerçekleştirilen operasyonlarda dokuz kişi tutuklandı. Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla

Zehir Tacirlerine Darbe
Haber Giriş Tarihi: 26 Şubat 2019 15:50 Asayiş Haberleri

Çanakkale’de uyuşturucu operasyonlarında 9 kişi tutuklandı.

Uyuşturucu ya da uyarıcı madde ticareti ve imalatı suçunun engellenmesi ve organizatörlerin yakalanması hedefi ile gerçekleştirilen operasyonlarda dokuz kişi tutuklandı.

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 1 Ocak ve 25 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda; on iki şüpheli şahıs yakalandı. Şahısların dokuzu çıkarılmış oldukları adli makamlar tarafından tutuklandı. Üç kişi de Cumhuriyet Başsavcılığın tarafından ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Şüphelilerden toplam 509,65 gram Skunk, 1488,19 gram Bonzai, 1,71 gram Kokain, 305 adet Ecstasy hap, 2,20 gram plaka Esrar, üç adet hazır içimlik olarak hazırlanmış Bonzai maddesi karışımı sigaralıklar, suçtan elde edilmiş olduğu değerlendirilen 2980 TL para ve bir adet pompalı tüfek bulunarak el konuldu.

Paylaş:
Helikopterle Trafik Denetlemesi Yapıldı

Asayiş Haberleri

Helikopterle Trafik Denetlemesi Yapıldı

Jandarma ekipleri tarafından havadan helikopterle trafik denetimi yapıldı. 10.436,00 TL idari para cezası

Silahlı Soyguncular Yakalandı

Asayiş Haberleri

Silahlı Soyguncular Yakalandı

Akaryakıt istasyonuna silahlı soygun gerçekleştirenler yakalandı. İlk araç kiraladılar, kimliklerini gizlemek içinde kar maskesi kullandılar. Çan Yenice karayolu üzerinde bulunan

Umut Taciri Yakalandı

Asayiş Haberleri

Umut Taciri Yakalandı

Umut tacirleri yakalandı. Jandarmadan göçmen kaçakcılığı yapanlara operasyon. Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı tarafından göçmen kaçakçılığı yapan kişilere yönelik operasyon yapıldı.