25 Mayıs 2019 Cumartesi

Zehir Tacirlerine Darbe

Çanakkale’de uyuşturucu operasyonlarında 9 kişi tutuklandı. Uyuşturucu ya da uyarıcı madde ticareti ve imalatı suçunun engellenmesi ve organizatörlerin yakalanması hedefi ile gerçekleştirilen operasyonlarda dokuz kişi tutuklandı. Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla

Zehir Tacirlerine Darbe
Haber Giriş Tarihi: 26 Şubat 2019 15:50 Asayiş Haberleri

Çanakkale’de uyuşturucu operasyonlarında 9 kişi tutuklandı.

Uyuşturucu ya da uyarıcı madde ticareti ve imalatı suçunun engellenmesi ve organizatörlerin yakalanması hedefi ile gerçekleştirilen operasyonlarda dokuz kişi tutuklandı.

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 1 Ocak ve 25 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda; on iki şüpheli şahıs yakalandı. Şahısların dokuzu çıkarılmış oldukları adli makamlar tarafından tutuklandı. Üç kişi de Cumhuriyet Başsavcılığın tarafından ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Şüphelilerden toplam 509,65 gram Skunk, 1488,19 gram Bonzai, 1,71 gram Kokain, 305 adet Ecstasy hap, 2,20 gram plaka Esrar, üç adet hazır içimlik olarak hazırlanmış Bonzai maddesi karışımı sigaralıklar, suçtan elde edilmiş olduğu değerlendirilen 2980 TL para ve bir adet pompalı tüfek bulunarak el konuldu.

Paylaş:
Çanakkale’de Sahte Alkol Operasyonu

Asayiş Haberleri

Çanakkale’de Sahte Alkol Operasyonu

Çanakkale'nin ilçelerinde farklı noktalarda yapılan kontrollerde çok sayıda tütün mamülü ve kaçak alkol ele

Çanakkale’de Sentetik Uyuşturucu Yakalandı

Asayiş Haberleri

Çanakkale’de Sentetik Uyuşturucu Yakalandı

Çanakkale'de, uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla 6 şüpheli, kullanmak amacıyla uyuşturucu bulunduran 27 kişi gözaltına alındı.

Jandarma Tarafından Helikopterle Denetim Yapıldı

Asayiş Haberleri

Jandarma Tarafından Helikopterle Denetim Yapıldı

Jandarma sorumluluk bölgesinde gerçekleştirilen havadan denetimlerde 5 araç sürücüsüne trafik cezası