23 Eylül 2019 Pazartesi

200 Çiftçi Yararlanacak

Bayramiç’te sulama tesisi tamamladı. Bayramiç Ayazma’da sulamam tesisi yapım çalışmaları tamamladı. Bayramiç Evciler Ayazma Deresi Sulama Tesisi yapım çalışmaları sona ererek tamamlandı. Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından yapılan, yedi bin otuz altı metre

200 Çiftçi Yararlanacak
Haber Giriş Tarihi: 11 Mart 2019 15:13 Bayramiç Haberleri

Bayramiç’te sulama tesisi tamamladı.

Bayramiç Ayazma’da sulamam tesisi yapım çalışmaları tamamladı.

Bayramiç Evciler Ayazma Deresi Sulama Tesisi yapım çalışmaları sona ererek tamamlandı.

Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından yapılan, yedi bin otuz altı metre uzunluğa sahip olan Bayramiç Evciler Ayazma Deresi Sulama Tesisi yapım çalışmaları tamamlandı. Toplamda dokuz yüz dekar arazi sulayacak olan tesisten, iki yüz çiftçi yararlanacak.

Yapılan çalışmalar ile ilgili bir değerlendirme yapan Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, “İl Özel İdaresi olarak birçok yatırıma imza attık. Bunlardan biri olan Bayramiç Evciler Sulama Tesisi çalışmalarını 1.355.000,00 TL bedel ile tamamlamış bulunuyoruz. Sulama Tesisi köyümüze hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Paylaş:
Bayramiç’te Traktör Devrildi: 2 Yaralı

Bayramiç Haberleri

Bayramiç’te Traktör Devrildi: 2 Yaralı

Bayramiç'te bir traktörün devrilmesi sonucu 2 kişi

Bayramiç’te Tohum Takas Şenliği

Bayramiç Haberleri

Bayramiç’te Tohum Takas Şenliği

Bayramiç'te Belediye tarafından düzenlenen "24. İda Kültür ve Sanat Etkinlikleri" kapsamında, "6. Tohum Takas ve Yerel Ürünler Şenliği"

Yazar Kasa Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında

Bayramiç Haberleri

Yazar Kasa Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde bir iş yerindeki yazar kasa ile parkta bulunan oyun aletlerinin içindeki paraları çalan şüphelilerin yakalanması için çalışma