Belediye’den Ev Temizliği Hizmeti

Belediye’den Ev Temizliği Hizmeti

Biga Belediyesi’nin sosyal belediyecilik uygulamaları devam ediyor. Belediye ekipleri kimsesiz ve yardıma ihtiyacı olan kentlileri yalnız bırakmıyor.

Belediye ekipleri kimsesiz ve yardıma ihtiyacı olan kentlileri yalnız bırakmıyor.Haftanın beş günü üç kişilik ekip, evlerde halı yıkmama, toz alma, mutfak temizliği, cam silme gibi detaylı ev temizliği yapıyor. Toplam seksen altı kentli vatandaş ev temizliği hizmetinden yararlanıyor.

Belediye Başkanı İsmail Işık; “Biga Belediyesi olarak doğumdan ölüme kadar kentlilerimizin yanında olmaya çalıştık. Hedefimiz hem sosyal belediyecilik uygulamaları ile vatandaşımızın yanında olmak, hem de vatandaşlarımızın sosyalleşmesi için yatırımlar yapmak. Yola bu amaç ile çıktık ve bugün Biga’da bu amacımızı büyük bir oranda gerçekleştirdik. Devam eden yatırımlarımız var. Planladıklarımız var. Biga’da yaşatmış olduğumuz değişim ve gelişimi sürdürebilir hale getirmek adına yeni yol haritamızı da hazırladık. Biga Belediyesi’nin dokunmadığı bir kentli kalmasın diye çalışıyoruz. Kimsenin yatağa aç girmediği bir ilçe haline geldik. Daha iyisi için çalışıyoruz.” dedi.

Sosyal belediyecilik uygulamları ile dikkat çeken Biga Belediyesi, İsmail Işık başkanlığında önemli hizmetlere imza atıyor.

Biga İsmail Işık

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

15 Temmuz Milli İrade Köşesi Açıldı14 Temmuz 2018

15 Temmuz Milli İrade Köşesi Açıldı

Biga’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri dolayısı ile 15 Temmuz Milli

Çavuşköy Gençlik Merkezi Tamamlandı12 Temmuz 2018

Çavuşköy Gençlik Merkezi Tamamlandı

Biga Belediyesi, Çavuşköy mahalle gençliğinin isteği üzerine başlatmış olduğu Çavuşköy Gençlik Merkezi yapımını tamamladı.

Biga’da Gözümüz Çocuklarımızın Üzerinde Projesi10 Temmuz 2018

Biga’da Gözümüz Çocuklarımızın Üzerinde Projesi

Biga Belediyesi “Gözümüz çocuklarımızın üzerinde” adlı projesiyle Biga’da bulunan çocuk parklarına güvenlik kamerası yerleştirecek.

Kıbrıs Gazisi Mustafa Başaran Son Yolculuğuna Uğurlandı08 Temmuz 2018

Kıbrıs Gazisi Mustafa Başaran Son Yolculuğuna Uğurlandı

Beyin kanaması nedeni ile tedavi görmüş olduğu Balıkesir Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybeden Kıbrıs Gazisi