25 Ağustos 2019 Pazar

Biga TSO Kadın ve Genç Girişimcileri Toplandı

Biga Ticaret ve Sanayi Odası kadın ve genç girişimcileri toplandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 544-19374 sayılı yazısı gereğince, Biga Ticaret ve Sanayi Odası tarafından seçilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Biga TSO Kadın ve Genç Girişimcileri Toplandı
Haber Giriş Tarihi: 31 Ocak 2019 6:23 Biga Haberleri

Biga Ticaret ve Sanayi Odası kadın ve genç girişimcileri toplandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 544-19374 sayılı yazısı gereğince, Biga Ticaret ve Sanayi Odası tarafından seçilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarının üyeleri Biga TSO Başkanı Şadan Doğan’ın da katılmış olduğu toplantıda bir araya geldi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlemiş olduğu ve yaklaşık kırk kadın ve genç girişimcinin tanışma ve kaynaşma imkanı bulmuş olduğu ortak akıl toplantısı yaklaşık iki saat sürdü. Toplantıda Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan toplantıya katılan girişimcilerle tecrübe ve bilgi paylaşımında bulundu. Aynı zamanda da Oda olarak yapmış oldukları faaliyet ve projelerden bahsetti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ülke ekonomisine kadın ve gençlerin de katkıda bulunması hedeflenerek oluşturulan kadın ve genç girişimciler kurullarından Çanakkale İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları icra komitelerine Biga Ticaret ve Sanayi Odası üye gönderiyor. Bu hedef ile gerçekleşecek icra komitesi seçimlerinde tüm adaylara başarılar dileyen Şadan Doğan, seçilecek üyelerin Biga’yı ve bölgemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanmış olduğunu vurguladı.

Paylaş:
Biga TSO Üyelerine Halkbank’tan Kredi İmkanı

Biga Haberleri

Biga TSO Üyelerine Halkbank’tan Kredi İmkanı

Türkiye Halk Bankası Biga Şubesi tarafından, banka müşterisi olan Biga Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyesi inşaat müteahhidi firmalar ile

İki Kadın Şüpheli Tutuklandı

Biga Haberleri

İki Kadın Şüpheli Tutuklandı

Biga'da bazı evlere girerek hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan iki kadın şüpheli tutuklandı.

Balıklıçeşme’de Sağlık Ocağı Açıldı

Biga Haberleri

Balıklıçeşme’de Sağlık Ocağı Açıldı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Biga ilçesinde sağlık ocağının açılışını