Biga TSO Kadın ve Genç Girişimcileri Toplandı

Biga Ticaret ve Sanayi Odası kadın ve genç girişimcileri toplandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 544-19374 sayılı yazısı gereğince, Biga Ticaret ve Sanayi Odası tarafından seçilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Biga TSO Kadın ve Genç Girişimcileri Toplandı
Haber Giriş Tarihi: 31 Ocak 2019 6:23 Biga Haberleri

Biga Ticaret ve Sanayi Odası kadın ve genç girişimcileri toplandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 544-19374 sayılı yazısı gereğince, Biga Ticaret ve Sanayi Odası tarafından seçilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarının üyeleri Biga TSO Başkanı Şadan Doğan’ın da katılmış olduğu toplantıda bir araya geldi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlemiş olduğu ve yaklaşık kırk kadın ve genç girişimcinin tanışma ve kaynaşma imkanı bulmuş olduğu ortak akıl toplantısı yaklaşık iki saat sürdü. Toplantıda Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan toplantıya katılan girişimcilerle tecrübe ve bilgi paylaşımında bulundu. Aynı zamanda da Oda olarak yapmış oldukları faaliyet ve projelerden bahsetti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ülke ekonomisine kadın ve gençlerin de katkıda bulunması hedeflenerek oluşturulan kadın ve genç girişimciler kurullarından Çanakkale İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları icra komitelerine Biga Ticaret ve Sanayi Odası üye gönderiyor. Bu hedef ile gerçekleşecek icra komitesi seçimlerinde tüm adaylara başarılar dileyen Şadan Doğan, seçilecek üyelerin Biga’yı ve bölgemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanmış olduğunu vurguladı.

Paylaş:
Biga Belediye Başkanı Mazbatasını Aldı

Biga Haberleri

Biga Belediye Başkanı Mazbatasını Aldı

İtirazla sonucu 12 gündür mazbatasını alamayan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan bu gün mazbatasını alarak göreve

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Emniyete Ziyaret

Biga Haberleri

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Emniyete Ziyaret

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Biga Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, Polis Teşkilatı’nın 174. Yılını

Bülent Erdoğan Ülkücülerle Buluştu

Biga Haberleri

Bülent Erdoğan Ülkücülerle Buluştu

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, ülkücüler ile bir araya