17 Ağustos 2022 Çarşamba

Biga TSO’da Teşvikler Konuşuldu

Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve İŞKUR İl Müdürlükleri işbirliğinde yatırım teşvikleri, prim teşvikleri ve işbaşı eğitim program teşvikleri hakkında bilgilendirme toplantısı Biga Ticaret ve Sanayi

Biga TSO’da Teşvikler Konuşuldu
Haber Giriş Tarihi: 19 Şubat 2019 6:00 Biga Haberleri

Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve İŞKUR İl Müdürlükleri işbirliğinde yatırım teşvikleri, prim teşvikleri ve işbaşı eğitim program teşvikleri hakkında bilgilendirme toplantısı Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin, Çanakkale SGK İl Müdürü Hilmi Ercan, İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan, mali müşavirler ve oda üyelerinin katılmış olduğu toplantıda, SGK ve İŞKUR Teşvikleri ile 7143 sayılı Yapılandırma Kanunu hakkında bilgiler verildi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin’in bilgilendirme toplantısının açılışında yapmış olduğu konuşmasının sonrasında söz alan SGK İl Müdürü Hilmi Ercan, geciken borçların ödeme sürelerinin uzatılmış olduğunu vurguladı.

Daha sonra Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile SGK İl Müdürlüğü uzmanları, 2019 yılı teşvikleri hakkında bilgilendirme sunumu yaparak soruları cevapladı.

Paylaş:
Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Haberleri

Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Parion Antik Kenti'nde, arkeologların araştırmaları sırasında bin 900 yıllık olduğu tahmin edilen anıt mezar kitabesi

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Biga Haberleri

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Kemer köyü yakınında yer alan 2 bin 700 yıllık antik kent Parion'daki kazılarda 1900 yıllık kadın hekim mezarı ortaya

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Biga Haberleri

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Çan Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan firar eden şahıs düzenlenen operasyonla Biga'da