25 Ağustos 2019 Pazar

Biga TSO’dan Yeni Başsavcı Yalçınöz’e Ziyaret

Biga Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi Biga Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Bahri Yalçınöz’ü ziyaret etti. Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim

Biga TSO’dan Yeni Başsavcı Yalçınöz’e Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 31 Ocak 2019 15:18 Biga Haberleri

Biga Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi Biga Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Bahri Yalçınöz’ü ziyaret etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin ve Sedat Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Cüneyt Oflaz ve Hüseyin Erdoğan ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu, Biga Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Bahri Yalçınöz’ü makamında ziyaret etti.

Başkan Doğan ve beraberindeki Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Başsavcı Yalçınözile tek tek tanıştı. Arından Başsavcı Yalçınöz, kısaca mesleki geçmişinden bahsetti ve Biga ilçesinde göreve başlamış olmasından duymuş olduğu memnuniyeti belirtti.

Görüşmeler sırasında Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Biga’nın genel durumu, sınai ve ticari yapısı hakkında kısa bilgiler verdi ve Biga’da ahenkli bir çalışma ortamının bulunmuş olduğunu, istihdam oranının yüksek olmasından ötürü huzur ve asayiş açısından önemli sorunların yaşanmamış olduğunu, gerek özel sektör, gerekse kamunun el ele verip uyum içerisinde çalıştığını belirtti.

Karşılıklı görüş alışverişinin yaşandığı ziyaret, Başsavcı Yalçınöz’ün Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyetinin ziyaretinden duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etmesi ile son buldu.

Paylaş:
Biga TSO Üyelerine Halkbank’tan Kredi İmkanı

Biga Haberleri

Biga TSO Üyelerine Halkbank’tan Kredi İmkanı

Türkiye Halk Bankası Biga Şubesi tarafından, banka müşterisi olan Biga Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyesi inşaat müteahhidi firmalar ile

İki Kadın Şüpheli Tutuklandı

Biga Haberleri

İki Kadın Şüpheli Tutuklandı

Biga'da bazı evlere girerek hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan iki kadın şüpheli tutuklandı.

Balıklıçeşme’de Sağlık Ocağı Açıldı

Biga Haberleri

Balıklıçeşme’de Sağlık Ocağı Açıldı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Biga ilçesinde sağlık ocağının açılışını