Biga TSO’dan Yeni Başsavcı Yalçınöz’e Ziyaret

Biga Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi Biga Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Bahri Yalçınöz’ü ziyaret etti. Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim

Biga TSO’dan Yeni Başsavcı Yalçınöz’e Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 31 Ocak 2019 15:18 Biga Haberleri

Biga Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi Biga Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Bahri Yalçınöz’ü ziyaret etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin ve Sedat Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Cüneyt Oflaz ve Hüseyin Erdoğan ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu, Biga Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Bahri Yalçınöz’ü makamında ziyaret etti.

Başkan Doğan ve beraberindeki Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Başsavcı Yalçınözile tek tek tanıştı. Arından Başsavcı Yalçınöz, kısaca mesleki geçmişinden bahsetti ve Biga ilçesinde göreve başlamış olmasından duymuş olduğu memnuniyeti belirtti.

Görüşmeler sırasında Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Biga’nın genel durumu, sınai ve ticari yapısı hakkında kısa bilgiler verdi ve Biga’da ahenkli bir çalışma ortamının bulunmuş olduğunu, istihdam oranının yüksek olmasından ötürü huzur ve asayiş açısından önemli sorunların yaşanmamış olduğunu, gerek özel sektör, gerekse kamunun el ele verip uyum içerisinde çalıştığını belirtti.

Karşılıklı görüş alışverişinin yaşandığı ziyaret, Başsavcı Yalçınöz’ün Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyetinin ziyaretinden duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etmesi ile son buldu.

Paylaş:
Biga Belediye Başkanı Mazbatasını Aldı

Biga Haberleri

Biga Belediye Başkanı Mazbatasını Aldı

İtirazla sonucu 12 gündür mazbatasını alamayan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan bu gün mazbatasını alarak göreve

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Emniyete Ziyaret

Biga Haberleri

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Emniyete Ziyaret

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Biga Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, Polis Teşkilatı’nın 174. Yılını

Bülent Erdoğan Ülkücülerle Buluştu

Biga Haberleri

Bülent Erdoğan Ülkücülerle Buluştu

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, ülkücüler ile bir araya