25 Mayıs 2019 Cumartesi

Biga TSO’dan Ziraat Odasına Ziyaret

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve beraberindeki heyet, Biga Ziraat Odası'nı ziyaret etti.

Biga TSO’dan Ziraat Odasına Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 04 Mart 2019 14:37 Biga Haberleri

Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, Biga Ziraat Odası’nı ziyaret etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Tevfik Başarır, Hüseyin Erdoğan ve Cüneyt Oflaz ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu, Biga Ziraat Odası Başkanlığı’na seçilen Mustafa Güray Ergün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Seçimli olağan genel kurulda Biga Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Güray Ergün’e Biga Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Ergün’e ve çalışma arkadaşlarına üstlenmiş oldukları bu yeni görevlerinin hayırlı olması dileklerini iletti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyetini, Biga Ziraat Odası Başkanına gelişlerinde yeni başkan Ergün ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Karşılıklı bilgi alış-verişinin sonrasında ziyaretlerinden dolayı duymuş olduğu memnuniyetini vurgulayan Ziraat Odası Başkanı Ergün, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Doğan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Paylaş:
Biga’da Engelsiz Eğitim Kısa Film Yarışması

Biga Haberleri

Biga’da Engelsiz Eğitim Kısa Film Yarışması

Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ülke çapında engelli bireyler için farkındalık yaratmak amacıyla kısa film yarışması

Biga’da  Dünya Hemşireler Günü Kutlandı

Biga Haberleri

Biga’da Dünya Hemşireler Günü Kutlandı

1964 yılında Kırım Savaşı sırasında İngiltere’den gelerek, Üsküdar’daki Selimiye Kışlası’nda hemşirelik yapan ve büyük ün kazanan Florance Nightingale’ın doğum günü

Üniversite Öğrencilerini Taşıyan Minibüs Devrildi

Biga Haberleri

Üniversite Öğrencilerini Taşıyan Minibüs Devrildi

ÇÖMÜ öğrencilerini taşıyan minibüs ıslak zeminde kayarak refüje çarptı, 17 kişi