25 Mart 2019 Pazartesi
Reklam

Biga TSO’dan Ziraat Odasına Ziyaret

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve beraberindeki heyet, Biga Ziraat Odası'nı ziyaret etti.

Biga TSO’dan Ziraat Odasına Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 04 Mart 2019 14:37 Biga Haberleri

Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, Biga Ziraat Odası’nı ziyaret etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Tevfik Başarır, Hüseyin Erdoğan ve Cüneyt Oflaz ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu, Biga Ziraat Odası Başkanlığı’na seçilen Mustafa Güray Ergün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Seçimli olağan genel kurulda Biga Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Güray Ergün’e Biga Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Ergün’e ve çalışma arkadaşlarına üstlenmiş oldukları bu yeni görevlerinin hayırlı olması dileklerini iletti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyetini, Biga Ziraat Odası Başkanına gelişlerinde yeni başkan Ergün ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Karşılıklı bilgi alış-verişinin sonrasında ziyaretlerinden dolayı duymuş olduğu memnuniyetini vurgulayan Ziraat Odası Başkanı Ergün, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Doğan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Paylaş:
Biga OSB’ye Yeni Fabrika

Biga Haberleri

Biga OSB’ye Yeni Fabrika

Biga Organize Sanayi Bölgesi’ne yeni

Çanakkale Valisinden Fabrika Ziyaretleri

Biga Haberleri

Çanakkale Valisinden Fabrika Ziyaretleri

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Biga Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrikaları ziyaret

Biga’da İstihdam Seferberliği Tanıtıldı

Biga Haberleri

Biga’da İstihdam Seferberliği Tanıtıldı

"İstihdam Seferberliği 2019" programı Biga Organize Sanayi Bölgesi’nde