25 Mayıs 2019 Cumartesi

Biga’da Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirildi

Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı Biga’da yapıldı. Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı Biga’da Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nın katılımı ile yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan

Biga’da Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirildi
Haber Giriş Tarihi: 08 Mart 2019 19:56 Biga Haberleri

Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı Biga’da yapıldı.

Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı Biga’da Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nın katılımı ile yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısında; Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Çanakkale Milletvekili Sayın Jülide İskenderoğlu birer konuşma gerçekleştirdi.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri ve Proje Pazarı Yarışmasını başarı ile tamamlayarak sertifika alamaya hak kazanan kadın çiftçiler içinden “Tarımsal Alanlarda” hazırlamış oldukları projeler ile dereceye giren kadın çiftçilere plaketleri Bakan Pakdemirli tarafından verildi.

Kadın çiftçiler ile toplu fotoğraf çekiminin sonrasında Bakan Pakdemirli, tarım sektörü temsilcileri ve üreticilerin sorularını yanıtladı.

Paylaş:
Biga’da Engelsiz Eğitim Kısa Film Yarışması

Biga Haberleri

Biga’da Engelsiz Eğitim Kısa Film Yarışması

Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ülke çapında engelli bireyler için farkındalık yaratmak amacıyla kısa film yarışması

Biga’da  Dünya Hemşireler Günü Kutlandı

Biga Haberleri

Biga’da Dünya Hemşireler Günü Kutlandı

1964 yılında Kırım Savaşı sırasında İngiltere’den gelerek, Üsküdar’daki Selimiye Kışlası’nda hemşirelik yapan ve büyük ün kazanan Florance Nightingale’ın doğum günü

Üniversite Öğrencilerini Taşıyan Minibüs Devrildi

Biga Haberleri

Üniversite Öğrencilerini Taşıyan Minibüs Devrildi

ÇÖMÜ öğrencilerini taşıyan minibüs ıslak zeminde kayarak refüje çarptı, 17 kişi