12 Haziran 2021 Cumartesi

Biga’da Yaz Kursları Şenliği

Biga Belediyesi yaz kurslarına katılan kursiyeler için ise 8 Ağustos Çarşamba günü Belediye Meydanı’nda Yaz Kursları Şenliği gerçekleştirilecek. Biga Belediyesi Bilgi Evleri ve Atatürk Kültür Merkezi’nde yaz sezonu tamamlanıyor. 25 Haziran

Biga’da Yaz Kursları Şenliği
Haber Giriş Tarihi: 06 Ağustos 2018 14:56 Biga Haberleri

Biga Belediyesi yaz kurslarına katılan kursiyeler için ise 8 Ağustos Çarşamba günü Belediye Meydanı’nda Yaz Kursları Şenliği gerçekleştirilecek.

Biga Belediyesi Bilgi Evleri ve Atatürk Kültür Merkezi’nde yaz sezonu tamamlanıyor. 25 Haziran 2018 Pazartesi günü iki bin 631 kayıt ile başlayan kurslar, üç bin kursiyer ile tamamlandı. Derslerin başladığı ilk hafta da kayıt alırken, katılımın yoğun olması dikkat çekti.

Biga Belediyesi yaz kurslarına katılan kursiyerler adına ise 8 Ağustos Çarşamba günü Belediye Meydanı’nda Yaz Kursları Şenliği gerçekleştirilecek. Saat 16:00’da başlayacak şenlikte kursiyerler, kendi üretmiş oldukları ürünleri ve öğrenmiş olduklarını sergileyecekler. Tiyatro, halk oyunları, bale, gitar, bağlama, modern dans, jimnastik, karate, keman ve çocuk korosu gösterilerinin yanı sıra yüz boyama, palyaço, şişme oyun parkı ve çeşitli ikramlar çocukları bekliyor olacak.

Paylaş:
Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Haberleri

Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Parion Antik Kenti'nde, arkeologların araştırmaları sırasında bin 900 yıllık olduğu tahmin edilen anıt mezar kitabesi

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Biga Haberleri

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Kemer köyü yakınında yer alan 2 bin 700 yıllık antik kent Parion'daki kazılarda 1900 yıllık kadın hekim mezarı ortaya

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Biga Haberleri

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Çan Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan firar eden şahıs düzenlenen operasyonla Biga'da