27 Haziran 2019 Perşembe

Bigaspor’da Yeni Başkan Zeki Mutlu

Bigaspor Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı bu gece gerçekleştirildi. Biga Belediye Meclis Üyesi İş İnsanı Zeki Mutlu Bigaspor’a yeni başkan seçildi.

Bigaspor’da Yeni Başkan Zeki Mutlu
Haber Giriş Tarihi: 10 Haziran 2019 23:44 Biga Haberleri

Bu gece Bigaspor tesislerinde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunda tek aday olarak seçime giren Zeki Mutlu oy birliğiyle başkan seçildi.

Bigaspor eski başkanı Mustafa Durak seçim sonrasında yaptığı konuşmasında “Bu gün yapılan seçimle Bigaspor başkanlığından ayrılıyorum. Benle birlikte yol yürüyen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, yeni seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Yeni seçilen başkan Zeki Mutlu da yaptığı konuşmada “Bu güne kadar emeği olan başkanlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bizim buraya seçilmemize vesile olan ve arkamızda duran Biga Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan’a teşekkür ederim” dedi.
Yapılan secim sonrası oluşturulan yeni yönetim kurulu, Abdullah Başlı, Hakan Evirgen, Serdar Metin, Serdar Seçilen, Serkan Özkan, Serdar Balta, Önder Yavaşça ve Fatih Mumcu’dan oluştu.

Paylaş:
İrem Derici’den Muhteşem Konser

Biga Haberleri

İrem Derici’den Muhteşem Konser

Biga Belediyesi tarafından ilki düzenlenen Biga Alışveriş ve Kültür Festivali kapsamında sahneye çıkan İrem Derici, sevilen şarkılarıyla Bigalılara unutulmaz bir

Biga Alışveriş ve Kültür Festivali Başladı

Biga Haberleri

Biga Alışveriş ve Kültür Festivali Başladı

Biga Belediyesi tarafından organize edilen Alışveriş ve Kültür Festivali, Biga Kapalı Pazar Yeri’nde açılış töreniyle bu gün

Parion Antik Kenti’nde Yat Turizmi

Biga Haberleri

Parion Antik Kenti’nde Yat Turizmi

Çanakkale'nin Biga ilçesi Kemer köyü yakınında yer alan Helenistik dönemin önemli antik liman kenti Parion Antik Kenti, 2 bin 700