25 Mayıs 2019 Cumartesi

Bülent Erdoğan’dan Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na Ziyaret

AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’dan Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret. AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, AK Parti Biga İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyelerinden oluşan

Bülent Erdoğan’dan Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 25 Ocak 2019 14:10 Güncelleme: Biga Haberleri

AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’dan Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret.

AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, AK Parti Biga İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Bülent Erdoğan ve beraberindeki heyeti Biga TSO’ya gelişlerinde Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl ve meclis üyeleri karşıladı.

Biga TSO Başkanı Doğan, Bülent Erdoğan ve beraberindeki heyete ilk olarak Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür etti. Doğan, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde başarı dileklerini ifade ederken, Oda olarak birçok etkinliğe evsahipliği yaptıklarını, adeta Biga’nın yerel dinamiklerinin hareket merkezi durumuna geldiklerini kaydetti.

Doğan ayrıca Biga’nın sürekli gelişmeye devam ettiğini, Oda olarak diğer tüm kurumlar ile beraber bu gelişmeye öncülük etmeye çalıştıklarını, bu kapsamda faaliyetler ve görüşmeler yaptıklarını ve en son Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde gerçekleştirilen Türkiye Ekonomi Şurası’nda Biga ile ilgili istek ve beklentileri ilgili bakanlara iletme fırsatı bulduklarını belirtti.

AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan da, Biga TSO yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, fikir alış-verişini, istişareyi, ve sivil toplum kuruluşlarını çok önemsediklerini belirtmiş olduğu açıklamasında seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Paylaş:
Biga’da Engelsiz Eğitim Kısa Film Yarışması

Biga Haberleri

Biga’da Engelsiz Eğitim Kısa Film Yarışması

Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ülke çapında engelli bireyler için farkındalık yaratmak amacıyla kısa film yarışması

Biga’da  Dünya Hemşireler Günü Kutlandı

Biga Haberleri

Biga’da Dünya Hemşireler Günü Kutlandı

1964 yılında Kırım Savaşı sırasında İngiltere’den gelerek, Üsküdar’daki Selimiye Kışlası’nda hemşirelik yapan ve büyük ün kazanan Florance Nightingale’ın doğum günü

Üniversite Öğrencilerini Taşıyan Minibüs Devrildi

Biga Haberleri

Üniversite Öğrencilerini Taşıyan Minibüs Devrildi

ÇÖMÜ öğrencilerini taşıyan minibüs ıslak zeminde kayarak refüje çarptı, 17 kişi