17 Ağustos 2019 Cumartesi

Bülent Erdoğan’dan Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na Ziyaret

AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’dan Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret. AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, AK Parti Biga İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyelerinden oluşan

Bülent Erdoğan’dan Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 25 Ocak 2019 14:10 Güncelleme: Biga Haberleri

AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’dan Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret.

AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, AK Parti Biga İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Bülent Erdoğan ve beraberindeki heyeti Biga TSO’ya gelişlerinde Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl ve meclis üyeleri karşıladı.

Biga TSO Başkanı Doğan, Bülent Erdoğan ve beraberindeki heyete ilk olarak Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür etti. Doğan, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde başarı dileklerini ifade ederken, Oda olarak birçok etkinliğe evsahipliği yaptıklarını, adeta Biga’nın yerel dinamiklerinin hareket merkezi durumuna geldiklerini kaydetti.

Doğan ayrıca Biga’nın sürekli gelişmeye devam ettiğini, Oda olarak diğer tüm kurumlar ile beraber bu gelişmeye öncülük etmeye çalıştıklarını, bu kapsamda faaliyetler ve görüşmeler yaptıklarını ve en son Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde gerçekleştirilen Türkiye Ekonomi Şurası’nda Biga ile ilgili istek ve beklentileri ilgili bakanlara iletme fırsatı bulduklarını belirtti.

AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan da, Biga TSO yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, fikir alış-verişini, istişareyi, ve sivil toplum kuruluşlarını çok önemsediklerini belirtmiş olduğu açıklamasında seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Paylaş:
Yolcu Otobüsü Devrildi: Çok Sayıda Yaralı Var

Biga Haberleri

Yolcu Otobüsü Devrildi: Çok Sayıda Yaralı Var

Biga'da bir yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu ilk belirlemelere göre çok sayıda kişi

Jandarma Kayıp Koyunları Drone ile Buldu

Biga Haberleri

Jandarma Kayıp Koyunları Drone ile Buldu

Biga ilçesinde kaybolan koyunlar, jandarmanın drone ile yaptığı aramalar sonucu

Bülent Turan Kahvaltıda Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Biga Haberleri

Bülent Turan Kahvaltıda Muhtarlarla Bir Araya Geldi

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Biga ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.