Burak Doğan Ankara’da Çanakkaleyi Temsil Etti

Ankara’da yapılan 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarına Çanakkale’yi temsilen İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Teknolojileri öğretmeni Burak Doğan katıldı. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarında Çanakkale’yi temsil eden Makine

Burak Doğan Ankara’da Çanakkaleyi Temsil Etti
Haber Giriş Tarihi: 28 Kasım 2018 6:00 Biga Haberleri

Ankara’da yapılan 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarına Çanakkale’yi temsilen İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Teknolojileri öğretmeni Burak Doğan katıldı.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarında Çanakkale’yi temsil eden Makine Teknolojileri öğretmeni Burak Doğan ve İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Hayri Ulutaş izlenimlerini aktarmak ve bilgi vermek hedefi ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen’i makamında ziyaret ettiler.

Burak Doğan yapmış açıklamada, “Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk ile 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla seksen bir il ve yurt dışından gelen öğretmenler ile Bakanlıkta düzenlenen programda bir araya geldik. Seksen bir ilde mesleki çalışmaları ile öne çıkan öğretmenlerin başarı öykülerinin tanıtıldığı ve şehit öğretmenlere adanan serginin açılışına katıldık. Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı’ndaki yapılan “81 İl 81 İyi Örnek Sergisi”nde Biga İçdaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak yaptığımız örnek çalışmaları sergiledik. Sergiyi gezen ve burada seksen bir ilden, mesleğinde fark yaratan eğitimciler ile bir araya gelen Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, tek tek tanışıp sohbet ederek başarılarını dinlediği öğretmenlere teşekkür etti.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Çanakkale’yi en iyi şekilde temsil eden öğretmen Burak Doğan’ı ve okul müdürü Hayri Ulutaş’ı kutlayarak, yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Paylaş:
Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Haberleri

Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Parion Antik Kenti'nde, arkeologların araştırmaları sırasında bin 900 yıllık olduğu tahmin edilen anıt mezar kitabesi

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Biga Haberleri

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Kemer köyü yakınında yer alan 2 bin 700 yıllık antik kent Parion'daki kazılarda 1900 yıllık kadın hekim mezarı ortaya

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Biga Haberleri

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Çan Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan firar eden şahıs düzenlenen operasyonla Biga'da