30 Ocak 2023 Pazartesi

Çiçeklidede Ortaokuluna Kodlama Atölyesi

Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulunda görev yapmış Fen Bilimleri öğretmeni merhum Mehmet Erdoğmuş’un adı yine okulun robotik ve kodlama atölyesinde yaşatılacak. Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulu’na İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkıları ile Robotik

Çiçeklidede Ortaokuluna Kodlama Atölyesi
Haber Giriş Tarihi: 18 Kasım 2018 13:58 Güncelleme: Biga Haberleri

Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulunda görev yapmış Fen Bilimleri öğretmeni merhum Mehmet Erdoğmuş’un adı yine okulun robotik ve kodlama atölyesinde yaşatılacak.

Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulu’na İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkıları ile Robotik ve Kodlama Atölyesi kuruldu. Robotik ve Kodlama atölyesine, Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulunda görev yapmış Fen Bilimleri öğretmeni merhum Mehmet Erdoğmuş´un adı verildi.

Açılışa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, merhum Mehmet Erdoğmuş´un eşi Nursel Erdoğmuş, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Merhum Mehmet Erdoğmuş anısına açılışta lokma dağıtıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, “Geçen sene aramızdan ayrılan Mehmet Erdoğmuş öğretmenimizi ve şimdi aramızda olmayan tüm meslektaşlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz. Eğitim hizmetlerinin her kademesinde, inanç ve özveriyle çalışmış olan Mehmet Erdoğmuş hocamızın adının bir eğitim kurumunda yaşatılmasından memnuniyet duyuyorum.” dedi.

Paylaş:
Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Haberleri

Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Parion Antik Kenti'nde, arkeologların araştırmaları sırasında bin 900 yıllık olduğu tahmin edilen anıt mezar kitabesi

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Biga Haberleri

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Kemer köyü yakınında yer alan 2 bin 700 yıllık antik kent Parion'daki kazılarda 1900 yıllık kadın hekim mezarı ortaya

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Biga Haberleri

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Çan Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan firar eden şahıs düzenlenen operasyonla Biga'da