Çiçeklidede Ortaokuluna Kodlama Atölyesi

Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulunda görev yapmış Fen Bilimleri öğretmeni merhum Mehmet Erdoğmuş’un adı yine okulun robotik ve kodlama atölyesinde yaşatılacak. Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulu’na İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkıları ile Robotik

Çiçeklidede Ortaokuluna Kodlama Atölyesi
Haber Giriş Tarihi: 18 Kasım 2018 13:58 Güncelleme: Biga Haberleri

Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulunda görev yapmış Fen Bilimleri öğretmeni merhum Mehmet Erdoğmuş’un adı yine okulun robotik ve kodlama atölyesinde yaşatılacak.

Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulu’na İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkıları ile Robotik ve Kodlama Atölyesi kuruldu. Robotik ve Kodlama atölyesine, Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulunda görev yapmış Fen Bilimleri öğretmeni merhum Mehmet Erdoğmuş´un adı verildi.

Açılışa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, merhum Mehmet Erdoğmuş´un eşi Nursel Erdoğmuş, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Merhum Mehmet Erdoğmuş anısına açılışta lokma dağıtıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, “Geçen sene aramızdan ayrılan Mehmet Erdoğmuş öğretmenimizi ve şimdi aramızda olmayan tüm meslektaşlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz. Eğitim hizmetlerinin her kademesinde, inanç ve özveriyle çalışmış olan Mehmet Erdoğmuş hocamızın adının bir eğitim kurumunda yaşatılmasından memnuniyet duyuyorum.” dedi.

Paylaş:
Biga’da Engelsiz Eğitim Kısa Film Yarışması

Biga Haberleri

Biga’da Engelsiz Eğitim Kısa Film Yarışması

Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ülke çapında engelli bireyler için farkındalık yaratmak amacıyla kısa film yarışması

Biga’da  Dünya Hemşireler Günü Kutlandı

Biga Haberleri

Biga’da Dünya Hemşireler Günü Kutlandı

1964 yılında Kırım Savaşı sırasında İngiltere’den gelerek, Üsküdar’daki Selimiye Kışlası’nda hemşirelik yapan ve büyük ün kazanan Florance Nightingale’ın doğum günü

Üniversite Öğrencilerini Taşıyan Minibüs Devrildi

Biga Haberleri

Üniversite Öğrencilerini Taşıyan Minibüs Devrildi

ÇÖMÜ öğrencilerini taşıyan minibüs ıslak zeminde kayarak refüje çarptı, 17 kişi