Huzurevi Sakinleri Belediye Plajında

Huzurevi Sakinleri Belediye Plajında

Biga Belediyesi Aksaz Halk Plajı ve Sosyal Tesisleri yaz sezonu ile beraber büyük ilgi görüyor. Haftanın yedi günü açık olan tesislere hafta sonları Biga Belediyesi hizmet binası önünden kalkan ücretsiz otobüsler ile ulaşım ikmkanı sağlanıyor.

Biga Belediyesi mücavir alanında bulunan Aksaz’daki Halk Plajı ve Sosyal Tesislerine Biga Sağlık ve Eğitim Vakfı Huzurevi’nden gelen ziyaretçileri dikkat çekti. Güzel bir gün geçiren huzurevi sakinleri, denizin tadını çıkarırken aynı zmaanda da salıncaklara bindiler.

Güzel bir gün geçirmiş olduklarını belirten huzurevi sakinlerine Biga Belediyesi çay ve simit ikramı yaptı.

Sosyal tesisler açıklama yapan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, “Ramazan ayının ve bayramının geçmesi ile Aksaz Halk Plajı ve Sosyal Tesisleri’ni vatandaşlarımızın kullanabileceği biçimde bakımlı ve temiz duruma getirdik. Eksikleri giderdik. Hafta sonları araçlarımız ile ücretsiz olarak yolcu taşımaya başladık. Cankurtaran kulesini ve güvenli yüzme için şeritleri aldık. Tesisimizde iki arkadaşımız görevli. Tüm halkımızı Aksaz’daki halk plajımıza mutlaka bekliyorum. Bu hizmet halkımız için. Sosyal belediyecilik konusunda dört senede yaptığımız çalışmalar ile dikkat çekmeyi başardık ve Biga Belediyesi olarak örnek gösteriliyoruz. Vatandaşlarımızın katılımının daha fazla arttığı bir sosyal belediyecilik anlayışını sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.” ifadelerini kullandı.

Biga İsmail Işık

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

15 Temmuz Milli İrade Köşesi Açıldı14 Temmuz 2018

15 Temmuz Milli İrade Köşesi Açıldı

Biga’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri dolayısı ile 15 Temmuz Milli

Çavuşköy Gençlik Merkezi Tamamlandı12 Temmuz 2018

Çavuşköy Gençlik Merkezi Tamamlandı

Biga Belediyesi, Çavuşköy mahalle gençliğinin isteği üzerine başlatmış olduğu Çavuşköy Gençlik Merkezi yapımını tamamladı.

Biga’da Gözümüz Çocuklarımızın Üzerinde Projesi10 Temmuz 2018

Biga’da Gözümüz Çocuklarımızın Üzerinde Projesi

Biga Belediyesi “Gözümüz çocuklarımızın üzerinde” adlı projesiyle Biga’da bulunan çocuk parklarına güvenlik kamerası yerleştirecek.

Kıbrıs Gazisi Mustafa Başaran Son Yolculuğuna Uğurlandı08 Temmuz 2018

Kıbrıs Gazisi Mustafa Başaran Son Yolculuğuna Uğurlandı

Beyin kanaması nedeni ile tedavi görmüş olduğu Balıkesir Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybeden Kıbrıs Gazisi