25 Mart 2019 Pazartesi
Reklam

İsmail Işık’tan Biga TSO’ya Ziyaret

Biga Belediyesi mevcut Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı’ndan Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret. İsmail Işık, belediye meclis üyesi adayları ve CHP Biga İlçe Teşkilatı yönetim kurulu

İsmail Işık’tan Biga TSO’ya Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 01 Mart 2019 6:30 Biga Haberleri

Biga Belediyesi mevcut Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı’ndan Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret.

İsmail Işık, belediye meclis üyesi adayları ve CHP Biga İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

İsmail Işık ve beraberindeki heyeti Biga Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na gelişlerinde Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl ve yönetim kurulu üyeleri ile meclis üyeleri karşıladı.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Doğan, İsmail Işık ve beraberindeki heyete ilk olarak Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Doğan, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde başarı dileklerini ifade etmiş olduğu konuşmasında, Oda olarak birçok etkinliğe ev sahipliği yapmış olduklarını, adeta Biga’nın yerel dinamiklerinin hareket merkezi durumuna gelmiş olduklarını belirtti.

Başkan Doğan ayrıca Biga’nın sürekli gelişmeye devam etmiş olduğunu, Oda olarak diğer tüm kurumlar ile beraber bu gelişmeye öncülük etmeye çalıştıklarını, bu çerçeveler faaliyetler ve görüşmeler yaptıklarını vurguladı.

İsmail Işık da, Biga Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, sivil toplum kuruluşlarını çok önemsemiş olduklarını vurguladığı açıklamasında seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Paylaş:
Biga OSB’ye Yeni Fabrika

Biga Haberleri

Biga OSB’ye Yeni Fabrika

Biga Organize Sanayi Bölgesi’ne yeni

Çanakkale Valisinden Fabrika Ziyaretleri

Biga Haberleri

Çanakkale Valisinden Fabrika Ziyaretleri

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Biga Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrikaları ziyaret

Biga’da İstihdam Seferberliği Tanıtıldı

Biga Haberleri

Biga’da İstihdam Seferberliği Tanıtıldı

"İstihdam Seferberliği 2019" programı Biga Organize Sanayi Bölgesi’nde