30 Kasım 2023 Perşembe

İsmail Işık’tan Emekli Astsubaylar Derneği’ne Ziyaret

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ve Biga Kent Konseyi Başkanı Sedat Şahin, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Biga Şubesi'ne ziyarette bulundular. Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği'nin (TEMAD) otuz dördüncü kuruluş yıldönümü ve 17

İsmail Işık’tan Emekli Astsubaylar Derneği’ne Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 18 Ekim 2018 16:24 Biga Haberleri

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ve Biga Kent Konseyi Başkanı Sedat Şahin, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Biga Şubesi’ne ziyarette bulundular.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin (TEMAD) otuz dördüncü kuruluş yıldönümü ve 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü sebebi ile yapılan ziyarette TEMAD Biga Şube Başkanı Akif Kireç ve yönetim kurulu misafirleri karşıladı.

TEMAD Biga Şube Başkanı Akif Kireç, Çanakkale’de gerçekleştirdikleri kutlama töreni ile ilgili açıklamala yaparken; başarılı bir kutlama programı gerçekleştirdiklerini ifade etti. Ziyaretlerinden dolayı Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ile Biga Kent Konseyi Başkanı Sedat Şahin’e teşekkür eden Kireç; “Bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmadığınız için derneğimiz yönetimi adına sizlere teşekkür ediyorum.”dedi.

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ise; “İlçe başkanıyken de sizleri ziyaret etmiştik. Seçildikten sonra ve bu sene de seçimden önce yine bu güzel gününüzde yanınızdayız. Sorunlarınız olduğunu biliyorum. Bu sorunların çözümünde en önemli nokta örgütlü harekettir. Özlük hakları sorunlarınız başta olmak üzere umarım tüm sorunlarınızı çözersiniz. Sizlerin 17 Ekim Dünya Astsubaylar Gününüzü içtenlik ile kutluyorum.” dedi.

Başkan Işık ziyarette TEMAD Biga Şube Başkanı Akif Kireç’e Atatürk Portresi hediye etti.

Paylaş:
Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Haberleri

Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Parion Antik Kenti'nde, arkeologların araştırmaları sırasında bin 900 yıllık olduğu tahmin edilen anıt mezar kitabesi

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Biga Haberleri

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Kemer köyü yakınında yer alan 2 bin 700 yıllık antik kent Parion'daki kazılarda 1900 yıllık kadın hekim mezarı ortaya

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Biga Haberleri

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Çan Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan firar eden şahıs düzenlenen operasyonla Biga'da