17 Ağustos 2019 Cumartesi

Karabiga’da Halk Ekmek Açıldı

Karabiga’da Halk Ekmek açıldı. Karabiga Belediyesi Sosyal İktisadi İşletmeler içerisinde yer alan Halk ekmek İşletmesinin açılışı yapıldı. 220 gram ekmek 75 kuruşa satılıyor. Açılışta, gerçekleştirilen projeler hakkında Karabiga Belediyesi Fen İşleri İnşaat

Karabiga’da Halk Ekmek Açıldı
Haber Giriş Tarihi: 13 Şubat 2019 20:48 Biga Haberleri

Karabiga’da Halk Ekmek açıldı.

Karabiga Belediyesi Sosyal İktisadi İşletmeler içerisinde yer alan Halk ekmek İşletmesinin açılışı yapıldı. 220 gram ekmek 75 kuruşa satılıyor.

Açılışta, gerçekleştirilen projeler hakkında Karabiga Belediyesi Fen İşleri İnşaat Mühendisi Meftun Sever bilgi verdi. Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş yapmış olduğu konuşmada; ”Hepiniz Hoş geldiniz. Yağışlı bir günde açılışını gerçekleştirdiğimiz Halk ekmek fırınımız hepimize hayırlı uğurlu olsun. Gelişen Karabigamız da hizmete devam ederken bir projemizi daha hizmete sunmanın gururunu yaşıyoruz. Şuan için günlük 1500 ekmek çıkartıyoruz. Ve ekmeğimiz 220 gr. 75 kuruşa satılıyor. Ekonomi, hijyen ve kaliteyi bir arada sağlayan ekmek üretim ve satışını yapmak istedik ve bunu da başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tekrar olumsuz hava şartlarına rağmen yanımız da olan herkese teşekkür ederim. Hayırlı olsun.” dedi.

Halk Ekmek açılışına; CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, CHP Biga İlçe Başkanı Atilla Diren, Ak Parti Karabiga Belediye Başkan Adayı Ahmet Elbi, Biga Kent konseyi Başkanı Sedat Şahin, Belediye Meclis Üyeleri, Biga ve Gümüşçay Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Okunan dualar sonrasında kurdele kesimi gerçekleşti. Yapılan ikramların ardından açılış töreni sona erdi.

Paylaş:
Yolcu Otobüsü Devrildi: Çok Sayıda Yaralı Var

Biga Haberleri

Yolcu Otobüsü Devrildi: Çok Sayıda Yaralı Var

Biga'da bir yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu ilk belirlemelere göre çok sayıda kişi

Jandarma Kayıp Koyunları Drone ile Buldu

Biga Haberleri

Jandarma Kayıp Koyunları Drone ile Buldu

Biga ilçesinde kaybolan koyunlar, jandarmanın drone ile yaptığı aramalar sonucu

Bülent Turan Kahvaltıda Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Biga Haberleri

Bülent Turan Kahvaltıda Muhtarlarla Bir Araya Geldi

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Biga ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.