25 Ağustos 2019 Pazar

Karabiga’da Türk Hamamı Açıldı

Karabiga Belediyesi Sosyal Ve İktisadi Tesisler İşletmesi bünyesinde yer alan faaliyetlerinden otel-hamam ve halk ekmek tesisin türk hamamı kısmının açılışı yapıldı. Açılışın sunuculuğunu emekli öğretmen Zeki Kama gerçekleştirdi. Sonrasında Karabiga Belediye

Karabiga’da Türk Hamamı Açıldı
Haber Giriş Tarihi: 29 Ocak 2019 13:56 Biga Haberleri

Karabiga Belediyesi Sosyal Ve İktisadi Tesisler İşletmesi bünyesinde yer alan faaliyetlerinden otel-hamam ve halk ekmek tesisin türk hamamı kısmının açılışı yapıldı.

Açılışın sunuculuğunu emekli öğretmen Zeki Kama gerçekleştirdi. Sonrasında Karabiga Belediye Başkanı konuşma gerçkleştirerek Muzaffer Karataş genel çalışmalar ve açılışı yapılan tesis hakkında bilgiler verdi. Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan’da konuşma yaptı.

Yapılan duaların sonrasında, kurdeleyi Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan ,Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, AK Parti Karabiga Belediye Başkan Adayı Ahmet Elbi birlikte kesti. Yapılan ikramların sonrasında açılış programı sona erdi.

Paylaş:
Biga TSO Üyelerine Halkbank’tan Kredi İmkanı

Biga Haberleri

Biga TSO Üyelerine Halkbank’tan Kredi İmkanı

Türkiye Halk Bankası Biga Şubesi tarafından, banka müşterisi olan Biga Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyesi inşaat müteahhidi firmalar ile

İki Kadın Şüpheli Tutuklandı

Biga Haberleri

İki Kadın Şüpheli Tutuklandı

Biga'da bazı evlere girerek hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan iki kadın şüpheli tutuklandı.

Balıklıçeşme’de Sağlık Ocağı Açıldı

Biga Haberleri

Balıklıçeşme’de Sağlık Ocağı Açıldı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Biga ilçesinde sağlık ocağının açılışını