Kurtarılan Kedisine Sıkı Sıkı Sarıldı

Küçük çocuk, kurtarılan kedisine sıkı sıkı sarıldı. Biga’da küçük çocuk, kurtarılan kedisine sıkı sıkı sarıldı. Biga Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından artan kedi şikayetleri üzerine pratik bir çözüm üretildi. Bodrum katlarda, çatılarda, çatı

Kurtarılan Kedisine Sıkı Sıkı Sarıldı
Haber Giriş Tarihi: 15 Mart 2019 3:00 Biga Haberleri

Küçük çocuk, kurtarılan kedisine sıkı sıkı sarıldı.

Biga’da küçük çocuk, kurtarılan kedisine sıkı sıkı sarıldı.

Biga Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından artan kedi şikayetleri üzerine pratik bir çözüm üretildi. Bodrum katlarda, çatılarda, çatı arasında ve hava boşluklarında mahsur kalan kedileri, zarar vermeden kurtarmak adına başlatılan çalışma ile kedi kapanı alındı.

Hasan Özden Sokak’ta kedisini çatı arasına kaçıran bir küçük hayvanseverin kedisi, kafes yöntemi ile kurtarılarak sağlıklı bir şekilde sahibine teslim edildi. Kedisine kavuşan küçük çocuk, kedisine sıkı sıkı sarıldı.

Konu ile ilgili Biga Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Hayvanseverlerden gelen yoğun kedi şikayetleri üzerine bu yönteme karar verdik. Vatandaşlarımızın mahsur kalan kedilerini, hiçbir zarar vermeden sahiplerine teslim ediyoruz. İlk uygulamayı da başarıyla Hasan Özden Sokak’ta gerçekleştirdik.” ifadeleri yer aldı.

Paylaş:
Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Haberleri

Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Parion Antik Kenti'nde, arkeologların araştırmaları sırasında bin 900 yıllık olduğu tahmin edilen anıt mezar kitabesi

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Biga Haberleri

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Kemer köyü yakınında yer alan 2 bin 700 yıllık antik kent Parion'daki kazılarda 1900 yıllık kadın hekim mezarı ortaya

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Biga Haberleri

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Çan Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan firar eden şahıs düzenlenen operasyonla Biga'da