Sezai Canlı Son Yolculuğuna Uğurlandı

AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun kayınbabası Sezai Canlı, Biga’da son yolculuğuna uğurlandı. TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun kayınbabası Sezai Canlı, Biga’da duallar ile son

Sezai Canlı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Haber Giriş Tarihi: 26 Kasım 2018 10:58 Biga Haberleri

AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun kayınbabası Sezai Canlı, Biga’da son yolculuğuna uğurlandı.

TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun kayınbabası Sezai Canlı, Biga’da duallar ile son yolculuğuna uğurlandı.

Bir dizi ziyaret için Çanakkale’de bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan Biga-Çınardere köyüne gelerek TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, eşi Fatma Çavuşoğlu ve ailesine taziyelerini iletti.

Çınardere Camii’nde kılınan cenaze namazına; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Bursa Valisi Yakup Canbolat, Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Hakları Komisyonu Başkanı AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş ile protokol üyeleri, merhum Sezai Canlı ve merhum Sabriye Selvi’nin ailesi ve vatandaşlar katıldı.

Kılınan cenaze namazının sonrasında Sezai Canlı ve Sabriye Selvi, Biga-Çınardere köy mezarlığında dualar ile toprağa verildi.

Paylaş:
Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Haberleri

Parion’da Bin 900 Yıllık Anıt Mezar Kitabesi Bulundu

Biga Parion Antik Kenti'nde, arkeologların araştırmaları sırasında bin 900 yıllık olduğu tahmin edilen anıt mezar kitabesi

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Biga Haberleri

19 Asırlık Kadın Hekim Mezarı Bulundu

Kemer köyü yakınında yer alan 2 bin 700 yıllık antik kent Parion'daki kazılarda 1900 yıllık kadın hekim mezarı ortaya

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Biga Haberleri

Biga’da Cezaevi Firarisi Yakalandı

Çan Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan firar eden şahıs düzenlenen operasyonla Biga'da