Bozcaada Caz Festivali Avrupalı Oluyor

Bozcaada Caz Festivali, Europe Jazz Network üyesi oluyor.

Bozcaada Caz Festivali Avrupalı Oluyor
Haber Giriş Tarihi: 06 Nisan 2019 12:35 Bozcaada Haberleri

Bozcaada Caz Festivali, Avrupalı oluyor.

Bu sene üçüncü kez düzenlenecek olan Bozcaada Caz Festivali, Avrupa’nın en önemli caz festivallerinin de yer aldığı Europe Jazz Network üyesi oluyor.

Ayazma Koyunda Bulunan Tarihi Manastır’ın bahçesinde düzenlenen Bozcaada Caz Festivali’nde funk, balkan, caz, pop ve etnik gibi farklı tür canlı performanslar sergileniyor. Alternatif müzik ve müzikseverleri buluşturan Bozcaada Caz Festivali, Europe Jazz Network üyesi oluyor.

Diken.com.tr’de Müjde Yazıcı Ergin’in organizatörler; Murat Sezgi, Gizem Gezenoğlu ve Doğukan Çokşener ile yapmış olduğu “Yılbaşı Eğlencesi Tadında: Bozcaada Caz Festivali” isimli röportajda Bozcaada Caz Festivali ile ilgili önemli bilgiler yer alıyor.

Bu sene 19,20 ve 21 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Bozcaada Caz Festivali hakkında Gizem Gezenoğlu ise festivalin eylül ayında Europe Jazz Network üyesi olacak olduğundan bahsediyor. Bu network, Avrupa’nın en önemli caz festivallerin de bulunduğu bir grup olarak öne çıkıyor. Caz müzik türleri hakkında tartışmaların yapıldığı ve haberlerin paylaşıldığı bir topluluk.

Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de festivalde yan etkinlikler yer alıyor. Doğukan Çokşeker’in yapmış olduğu açıklamaya göre gastronomi, yürüyüş rotaları, paneller ve konuşmalar yer alacak.

Söyleşinin tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş:
Bozcaada Tenedos Tiyatro Festivali 26 Ekim’de

Bozcaada Haberleri

Bozcaada Tenedos Tiyatro Festivali 26 Ekim’de

Çanakkale’nin Bozcaada ilçesi 26-28 Ekim’de 1. Tenedos Tiyatro Festivali’ne ev sahipliği yapacak. “Bozcaada’da 3 gün 3 gece tiyatro” temalı festivale

Karaya Oturtulan Gemi Yüzdürüldü

Bozcaada Haberleri

Karaya Oturtulan Gemi Yüzdürüldü

Bozcaada ilçesinde, baş tarafından su aldığının tespit edilmesi üzerine kaptanı tarafından karaya oturtulan gemi yüzdürüldü.

Bozcaada’da Atık Toplama Kamyonunda Yangın

Bozcaada Haberleri

Bozcaada’da Atık Toplama Kamyonunda Yangın

Bozcaada'da belediyeye ait ambalaj atığı toplama kamyonunda yangın sonucu hasar meydana