25 Mart 2019 Pazartesi
Reklam

Bozcaada Standına Büyük İlgi

EMITT’te Bozcaada standına büyük ilgi. Dünyanın beşinci en büyük turizm fuarı EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda, Bozcaada Kaymakanlığı’nın girişimleri sonucunda, Bozcaada ilk kez kendine ait bir stant ile katıldı. İstanbul

Bozcaada Standına Büyük İlgi
Haber Giriş Tarihi: 02 Şubat 2019 13:36 Bozcaada Haberleri

EMITT’te Bozcaada standına büyük ilgi.

Dünyanın beşinci en büyük turizm fuarı EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda, Bozcaada Kaymakanlığı’nın girişimleri sonucunda, Bozcaada ilk kez kendine ait bir stant ile katıldı.

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda Bozcaada standı da oldukça ilgi gördü.
31 Ocak ve 3 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenen EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, çok sayıda ziyaretçinin katılımı ile başladı. Hem yurt içi hem de yurtdışından çok sayıda katılımcının bulunduğu, dünyanın yakından takip etmiş olduğu fuarlardan biri olan EMITT’te, uzun senelerdir olduğu gibi Bozcaada da tanıtılıyor.

Ayrıca; Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Çanakkale standını ziyaret ederek, Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir İl Turizm Kültür Müdürü Kemal Dokuz ve diğer yetkililer ile fikir alış verişinde bulundu.

Paylaş:
Bozcaada Kütüphanesinde İnceleme

Bozcaada Haberleri

Bozcaada Kütüphanesinde İnceleme

Bozcaada İlçe Halk Kütüphanesinde denetim

Kütüphane Ziyaretleri Devam Ediyor

Bozcaada Haberleri

Kütüphane Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, kütüphane ziyaretlerine devam

Bozcaada’da Tarıma Destek

Bozcaada Haberleri

Bozcaada’da Tarıma Destek

Bozcaada’da tarıma destek. Bozcaada’da Tarım Destekleri Dağıtım programı kapsamında çiftçilere destek geldi. Tarım Destekleri Dağıtım programı kapsamında Bozcaada’da çiftçilere direk,