01 Ağustos 2021 Pazar

Bozcaada Standına Büyük İlgi

EMITT’te Bozcaada standına büyük ilgi. Dünyanın beşinci en büyük turizm fuarı EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda, Bozcaada Kaymakanlığı’nın girişimleri sonucunda, Bozcaada ilk kez kendine ait bir stant ile katıldı. İstanbul

Bozcaada Standına Büyük İlgi
Haber Giriş Tarihi: 02 Şubat 2019 13:36 Bozcaada Haberleri

EMITT’te Bozcaada standına büyük ilgi.

Dünyanın beşinci en büyük turizm fuarı EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda, Bozcaada Kaymakanlığı’nın girişimleri sonucunda, Bozcaada ilk kez kendine ait bir stant ile katıldı.

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda Bozcaada standı da oldukça ilgi gördü.
31 Ocak ve 3 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenen EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, çok sayıda ziyaretçinin katılımı ile başladı. Hem yurt içi hem de yurtdışından çok sayıda katılımcının bulunduğu, dünyanın yakından takip etmiş olduğu fuarlardan biri olan EMITT’te, uzun senelerdir olduğu gibi Bozcaada da tanıtılıyor.

Ayrıca; Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Çanakkale standını ziyaret ederek, Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir İl Turizm Kültür Müdürü Kemal Dokuz ve diğer yetkililer ile fikir alış verişinde bulundu.

Paylaş:
Bozcaada Tenedos Tiyatro Festivali 26 Ekim’de

Bozcaada Haberleri

Bozcaada Tenedos Tiyatro Festivali 26 Ekim’de

Çanakkale’nin Bozcaada ilçesi 26-28 Ekim’de 1. Tenedos Tiyatro Festivali’ne ev sahipliği yapacak. “Bozcaada’da 3 gün 3 gece tiyatro” temalı festivale

Karaya Oturtulan Gemi Yüzdürüldü

Bozcaada Haberleri

Karaya Oturtulan Gemi Yüzdürüldü

Bozcaada ilçesinde, baş tarafından su aldığının tespit edilmesi üzerine kaptanı tarafından karaya oturtulan gemi yüzdürüldü.

Bozcaada’da Atık Toplama Kamyonunda Yangın

Bozcaada Haberleri

Bozcaada’da Atık Toplama Kamyonunda Yangın

Bozcaada'da belediyeye ait ambalaj atığı toplama kamyonunda yangın sonucu hasar meydana