25 Mart 2019 Pazartesi
Reklam

Bozcaada ve Yunanistan Arasında Ulaşım Teklifi

Yunanistan İstanbul Başkonsolosu Georgina Soultunopoulou, Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Başkonsolos Soultunopoulou ziyaretinde, Başkan Yılmaz’a Bozcaada’da yaşayan Rum Halkı’nın iyi dilek ve şükranlarını iletti. Öncelikle Başkan Yılmaz’dan

Bozcaada ve Yunanistan Arasında Ulaşım Teklifi
Haber Giriş Tarihi: 02 Şubat 2019 13:55 Bozcaada Haberleri

Yunanistan İstanbul Başkonsolosu Georgina Soultunopoulou, Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Başkonsolos Soultunopoulou ziyaretinde, Başkan Yılmaz’a Bozcaada’da yaşayan Rum Halkı’nın iyi dilek ve şükranlarını iletti.

Öncelikle Başkan Yılmaz’dan gelen Midilli ve Bozcaada’nın Kardeş Belediye olması teklifinin yanı sıra; yine Midilli başta olmak üzere Yunan Adaları ve Yunanistan ile karşılıklı ulaşımın sağlanması, iletişimin arttırılması ve ortak geliştirilecek kültür sanat faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunan her iki yetkili, üzerinde hemfikir olunan konuların kısa zaman içerisinde hayata geçmesi için her iki ülke üst düzey yöneticileri ile hızlıca temasın sağlanması konusunda uzlaştı.

Başkan Yılmaz, yerel seçim döneminde kendisine başarılar dileyen İstanbul Başkonsolosu Georgina Soultunopoulou’ya günün anısına Bozcaada’yı anımsatacak bir hediye takdim etti.

Paylaş:
Bozcaada Kütüphanesinde İnceleme

Bozcaada Haberleri

Bozcaada Kütüphanesinde İnceleme

Bozcaada İlçe Halk Kütüphanesinde denetim

Kütüphane Ziyaretleri Devam Ediyor

Bozcaada Haberleri

Kütüphane Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, kütüphane ziyaretlerine devam

Bozcaada’da Tarıma Destek

Bozcaada Haberleri

Bozcaada’da Tarıma Destek

Bozcaada’da tarıma destek. Bozcaada’da Tarım Destekleri Dağıtım programı kapsamında çiftçilere destek geldi. Tarım Destekleri Dağıtım programı kapsamında Bozcaada’da çiftçilere direk,