Halk İnternet Hizmeti Başladı

Bozcaada Belediyesi, Halk İnternet hizmetinin başlamış olduğunu duyurdu. Bozcaada Çınaraltı, İskele Meydanı, Cumhuriyet Meydanı gibi yerlerde yayın yapan internet hizmetinin hem adalılar hem de misafirlerin anlık ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile

Halk İnternet Hizmeti Başladı
Haber Giriş Tarihi: 13 Temmuz 2018 13:01 Bozcaada Haberleri

Bozcaada Belediyesi, Halk İnternet hizmetinin başlamış olduğunu duyurdu. Bozcaada Çınaraltı, İskele Meydanı, Cumhuriyet Meydanı gibi yerlerde yayın yapan internet hizmetinin hem adalılar hem de misafirlerin anlık ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hizmete sokulduğu belirtildi.

Belediye tarafından yapılan açıklamada, “Halk internetinde kişi başı dört mbps hız sınırı ve günlük iki yüz elli mb kota uygulanacak. Cihazının Wi-Fi menüsündan Halk İnterneti’ni seçerek bağlandıktan sonra internet tarayıcınızı açın.” denildi.

Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, ücretsiz halk internetini kullanmak adına yayınladığı mesajda şu uyarıyı yaptı:

“Yeni kullanıcı kaydı butonuna basarak isim soy isim ve cep telefonu numarası girilerek cep telefonuna gelen kullanıcı kodu alınacak.Kullanıcı kodu ve telefon numarası ile giriş yapıldıktan sonra internet kullanılabilecektir. Adaya geminin yaklaşma noktasından itibaren bağlanabilen wi-fi ile ziyaretçilere adada yaşam kuralları hakkında ön bilgi de verilmesi hedefleniyor.

Modern dünyanın bir ihtiyacı bu hizmeti sağlamaktan mutluyuz.” dedi.

Paylaş:
Bozcaada Tenedos Tiyatro Festivali 26 Ekim’de

Bozcaada Haberleri

Bozcaada Tenedos Tiyatro Festivali 26 Ekim’de

Çanakkale’nin Bozcaada ilçesi 26-28 Ekim’de 1. Tenedos Tiyatro Festivali’ne ev sahipliği yapacak. “Bozcaada’da 3 gün 3 gece tiyatro” temalı festivale

Karaya Oturtulan Gemi Yüzdürüldü

Bozcaada Haberleri

Karaya Oturtulan Gemi Yüzdürüldü

Bozcaada ilçesinde, baş tarafından su aldığının tespit edilmesi üzerine kaptanı tarafından karaya oturtulan gemi yüzdürüldü.

Bozcaada’da Atık Toplama Kamyonunda Yangın

Bozcaada Haberleri

Bozcaada’da Atık Toplama Kamyonunda Yangın

Bozcaada'da belediyeye ait ambalaj atığı toplama kamyonunda yangın sonucu hasar meydana