Abdurrahman Kuzu’dan Sömestr Hediyesi

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’dan çocuklara sömestr hediyesi. Başkan Kuzu, sömestr sebebi ile on beş gün eğitim ve öğretime verilen ara sebebi ile öğrencilere bir tatil hediyesi suranarak çocukların gönüllerince

Abdurrahman Kuzu’dan Sömestr Hediyesi
Haber Giriş Tarihi: 25 Ocak 2019 6:00 Çan Haberleri

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’dan çocuklara sömestr hediyesi.

Başkan Kuzu, sömestr sebebi ile on beş gün eğitim ve öğretime verilen ara sebebi ile öğrencilere bir tatil hediyesi suranarak çocukların gönüllerince eğlenebileceği buz pateni pistinin Çan’da kurulmasını sağlamıştı.

Çan Belediyesi Atatürk Şehir Meydanına kurulan buz pistine açılmış olduğu ilk gün öğrencilerin büyük ilgi gösterdi. Uzun kuyrukların oluştuğu buz pistinde yer almak isteyen öğrenciler sıralarının gelmesini beklerken kendileri için kurulan oyun parkurunda eğlenme imkanı buldular.

Başkan Kuzu: “Çocuklarımızın yoğun eğitim temposunda ders stresinden bir nebze olsa uzak kalması ve çocuklarımızın eğlenmesi için farkı bir etkinlik düzenlemek istedik.” dedi.

Başkan Kuzu, öğrenciler için daha güzel çalışmalar yapmaya devam edeceklerini vurgulayarak öğrencilere iyi tatiller dileklerinde bulundu.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye