Çan Belediyesi 7. Yağlı Pehlivan Güreşleri

Çan Belediyesi’nin 7.sini düzenlediği, Çan Belediyesi 7. Yağlı Pehlivan Güreşleri sona erdi. Geleneksel hale getirilen ve bu yıl 7.si düzenlenen “Çan Belediyesi 7. Yağlı Pehlivan Güreşleri” Çan Hacılar Altı Mevkiinde hazırlanan

Çan Belediyesi 7. Yağlı Pehlivan Güreşleri
Haber Giriş Tarihi: 28 Temmuz 2018 23:28 Çan Haberleri

Çan Belediyesi’nin 7.sini düzenlediği, Çan Belediyesi 7. Yağlı Pehlivan Güreşleri sona erdi.

Geleneksel hale getirilen ve bu yıl 7.si düzenlenen “Çan Belediyesi 7. Yağlı Pehlivan Güreşleri” Çan Hacılar Altı Mevkiinde hazırlanan alanda gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Çan Demirci Camii İmam Hatibi Halil Sarıoğlu tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirildi. Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’nun konuşmasının ardından küçük pehlivanların güreşleri gerçekleştirildi. Gün boyu devam eden güreşlerde, çeşitli kategorilerde mücadele ederek dereceye giren pehlivanlara madalyaları verildi.
Çan Belediye Başkanı
Binlerce seyircinin katıldığı Çan Belediyesi 7. Yağlı Pehlivan Güreşleri’ni, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Ak Parti Çan İlçe teşkilatı, belediye meclis üyeleri, civar ilçe ve beldelerden gelen belediye başkanları, siyasi parti başkan ve temsilcileri, köy muhtarları ile güreş sever vatandaşlar coşkuyla izledi.
Gün boyu devam eden yağlı pehlivan güreşlerini uydu üzerinden yayın yapan Tek Rumeli TV ve TON TV canlı olarak yayınladı.

Çan Belediyesinin düzenlediği Çan Belediyesi 7. Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne 50 Başpehlivan ve 500 güreşçi katıldı.
Zorlu mücadelelerin yaşandığı güreşlerde şampiyonluğu kazanan, finalde rakibi Hüseyin Gümüşalan’ı mağlup eden Serhat Balcı oldu.
Çan Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri
Başpehlivan Serhat Balcı
2- Hüseyin Gümüşalan
3- Orhan Okulu
4- Ali Gürbüz

BAŞALTI
1- Mesut Özgül
2- Emre Gürbüz
3- Mustafa Okulu

Paylaş:
Bülent Öz İlk Nikahını Kıydı

Çan Haberleri

Bülent Öz İlk Nikahını Kıydı

Çana Belediye Başkanı Bülent Öz, ilk nikahını

Bülent Öz Resmen Göreve Başladı

Çan Haberleri

Bülent Öz Resmen Göreve Başladı

Cumhuriyet Halk Partisi Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz, mazbatayı alarak resmen Çan Belediye Başkanı

Çan Belediyesinde Toplu Sözleşme

Çan Haberleri

Çan Belediyesinde Toplu Sözleşme

Çan Belediyesi’nde toplu sözleşme. Çan Belediyesi, Hizmet-İş ile toplu sözleşme imzaladı. Çan Belediyesi, Hizmet-İş Sendikası arasındaki toplu sözleşme görüşmeleri sonucunda