Çan Belediyesi Deve Güreşleri Yapıldı

Çan Belediyesi Geleneksel Deve Güreşleri Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi

Çan Belediyesi Deve Güreşleri Yapıldı
Haber Giriş Tarihi: 10 Mart 2019 19:01 Çan Haberleri

Çan’da her yıl olduğu gibi bu yıl da yapılan deve güreşleri sona erdi. Çan Belediyesi tarafından organize edilen Geleneksel Deve Güreşleri bu yıl da heyecan dolu mücadelelere sahne oldu.

Havanın güzel olmasının da etkisiyle deve güreşlerini izlemeye gelen vatandaşlar mangalları yakarak piknik yapma fırsatı buldular. Yoğun bir izleyicisi kitlesi karşısında yapılan deve güreşleri heyecanlı müsabakalara sahne olarak büyük alkış aldı.
Çan Sanayi Sitesi yanındaki geniş araziye hazırlanan alanda yapılan güreşlere katılım ücretsizdi. Deve sahiplerinin de katılımının fazla olduğu gözlerden kaçmadı.

2019 Yerel Seçimlerinin yaklaşması sebebiyle, Chp Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz ekibi ile beraber deve güreş alanına girmek isteyince gerginlik yaşandı. Kısa süreli yaşanan gerginliğin ardından alana giriş yapan Bülent Öz halkı selamladıktan sonra güreş alanından ayrıldı.

Müsabakalar sonunda mücadeleleri kazanan deve sahiplerine ödülleri Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu tarafından verildi.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye