25 Mart 2019 Pazartesi
Reklam

Çan Belediyesi Deve Güreşleri Yapıldı

Çan Belediyesi Geleneksel Deve Güreşleri Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi

Çan Belediyesi Deve Güreşleri Yapıldı
Haber Giriş Tarihi: 10 Mart 2019 19:01 Çan Haberleri

Çan’da her yıl olduğu gibi bu yıl da yapılan deve güreşleri sona erdi. Çan Belediyesi tarafından organize edilen Geleneksel Deve Güreşleri bu yıl da heyecan dolu mücadelelere sahne oldu.

Havanın güzel olmasının da etkisiyle deve güreşlerini izlemeye gelen vatandaşlar mangalları yakarak piknik yapma fırsatı buldular. Yoğun bir izleyicisi kitlesi karşısında yapılan deve güreşleri heyecanlı müsabakalara sahne olarak büyük alkış aldı.
Çan Sanayi Sitesi yanındaki geniş araziye hazırlanan alanda yapılan güreşlere katılım ücretsizdi. Deve sahiplerinin de katılımının fazla olduğu gözlerden kaçmadı.

2019 Yerel Seçimlerinin yaklaşması sebebiyle, Chp Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz ekibi ile beraber deve güreş alanına girmek isteyince gerginlik yaşandı. Kısa süreli yaşanan gerginliğin ardından alana giriş yapan Bülent Öz halkı selamladıktan sonra güreş alanından ayrıldı.

Müsabakalar sonunda mücadeleleri kazanan deve sahiplerine ödülleri Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu tarafından verildi.

Paylaş:
Çan Belediyesinde Toplu Sözleşme

Çan Haberleri

Çan Belediyesinde Toplu Sözleşme

Çan Belediyesi’nde toplu sözleşme. Çan Belediyesi, Hizmet-İş ile toplu sözleşme imzaladı. Çan Belediyesi, Hizmet-İş Sendikası arasındaki toplu sözleşme görüşmeleri sonucunda

Çan İndirimli Alışveriş Günleri Sona Erdi

Çan Haberleri

Çan İndirimli Alışveriş Günleri Sona Erdi

Çan İndirimli Alışveriş Günleri sona erdi. Çan Belediyesinin ana sponsorluğunda ilçe esnaflarının kazanç sağlayarak, yerel ekonomiyi canlandırma ve vatandaşların hoş

Çan’da Petek Dinçöz Sahne Aldı

Çan Haberleri

Çan’da Petek Dinçöz Sahne Aldı

Çan’da Petek Dinçöz sahne aldı. Çan’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile Petek Dinçöz konser verdi. Çan Belediyesi, 8