21 Eylül 2020 Pazartesi

Çan Belediyesi Whatsapp Hattına İlgi Yoğun

Çanlılar Whatsapp hattını kullanarak taleplerini iletiyor, Çan Belediyesi ise çözüm sağlıyor. Çan Belediyesi’nce çok kısa bir süre önce hayata geçirilen Whatsapp iletişim hattı ile Çan halkı bir nevi belediyecilik hizmetlerine katkı

Çan Belediyesi Whatsapp Hattına İlgi Yoğun
Haber Giriş Tarihi: 04 Eylül 2018 15:41 Çan Haberleri

Çanlılar Whatsapp hattını kullanarak taleplerini iletiyor, Çan Belediyesi ise çözüm sağlıyor.

Çan Belediyesi’nce çok kısa bir süre önce hayata geçirilen Whatsapp iletişim hattı ile Çan halkı bir nevi belediyecilik hizmetlerine katkı sağlamaya başladı.

Çan Belediyesi Whatsapp iletişim hattı üzerinden talep ve önerilerde bulunan vatandaşlara çok hızlı ulaşıp belediyecilik hizmetlerine dair isteklerin çözüme kavuşturulmasından vatandaşlar da oldukça memnun. Çan Belediyesi, Whatsapp hizmet hattına bildirilen istek ve taleplere hızlıca ve yerinde çözüm sağlıyor.

Vatandaşlarımızın talepleri de memnuniyetleri de bizim için çok kıymetli diyen Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu; “Bir insanın yaşadığı şehre ne kadar ait olduğu, yaşadığı şehre ne kadar değer kattığına göre şekil alır. Bizler de belediyecilik hizmetlerimizi 10 yıldır bu bilinçle sürdürüyoruz. Bu anlamda vatandaşlarımızın da sunacağı katkıları, önerileri dikkate alıyoruz. Yeni uygulamaya başladığımız Whatsapp hizmet hattımızla da Çan halkımızın ne kadar duyarlı ve belediyecilik hizmetlerine ne kadar katkı sunduklarına da tanık olduk. Kaldı ki Çanlı her vatandaşımız Çan’a aidiyet duygusunu çok iyi bilir ve bu şehrin değerine her zaman değer katar.” açıklamalarına yer verdi.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye