29 Şubat 2024 Perşembe

Çan Belediyesinde Toplu Sözleşme

Çan Belediyesi’nde toplu sözleşme. Çan Belediyesi, Hizmet-İş ile toplu sözleşme imzaladı. Çan Belediyesi, Hizmet-İş Sendikası arasındaki toplu sözleşme görüşmeleri sonucunda anlaşma sağlanarak sözleşme imzalandı. Sözleşme kapsamında yüz on beş personelin yasal hakları

Çan Belediyesinde Toplu Sözleşme
Haber Giriş Tarihi: 13 Mart 2019 20:12 Çan Haberleri

Çan Belediyesi’nde toplu sözleşme.

Çan Belediyesi, Hizmet-İş ile toplu sözleşme imzaladı.

Çan Belediyesi, Hizmet-İş Sendikası arasındaki toplu sözleşme görüşmeleri sonucunda anlaşma sağlanarak sözleşme imzalandı. Sözleşme kapsamında yüz on beş personelin yasal hakları yeniden düzenlendi.

Toplu sözleşme imza töreni Çan Belediyesi Meclis Salonunda yapıldı. İmza törenine Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Hizmet-İş Sendikası Çanakkale İl Başkanı Vedat Yılmaz ile Hizmet-İş Sendikasına bağlı belediye personeli katıldı.

Hizmet-İş Sendikası Çanakkale İl Başkanı Vedat Yılmaz: “İnşallah diğer belediyelere de örnek olur. Siz emekçi kardeşlerimiz hakkınızı alırsınız. Bizde burada Belediye Başkanımız Abdurrahman Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Hak-İş Konfederasyonu olarak sonuna kadar Abdurrahman Başkanımızı destekliyoruz.” dedi. Yılmaz, imzalanan toplu iş sözleşmesinin Türkiye’de sadece dört-beş belediyenin imzaladığının altını çizdi.

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu ise :“ Çanakkale’de şirkette çalışan arkadaşlar ile bunu imzalayan ilk biziz. Sizin bütün haklarınızı güvence altına alıyoruz. Onun için öncelik ile hayırlı olsun. Burada birlikte çalışıyoruz bununda karşılığını almak en doğal hakkınız.” dedi.

 

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye