Çan Çiçekleri Açıyor Projesi Açılışı Yapıldı

Çan Çiçekleri Açıyor projesinin açılış töreni yapıldı. Çanakkale Çan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Güney Marmara Kalkınma Ajansı(GMKA) tarafından desteklenen Çan Çiçekleri Açıyor projesinin açılış töreni gerçekleştirildi. Törene Çan Belediye Başkanı Abdurrahman

Çan Çiçekleri Açıyor Projesi Açılışı Yapıldı
Haber Giriş Tarihi: 20 Kasım 2018 14:30 Çan Haberleri

Çan Çiçekleri Açıyor projesinin açılış töreni yapıldı.

Çanakkale Çan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Güney Marmara Kalkınma Ajansı(GMKA) tarafından desteklenen Çan Çiçekleri Açıyor projesinin açılış töreni gerçekleştirildi.

Törene Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Çan Milli Eğitim Müdürü İbrahim Bal, İl Genel Meclisi Başkanı Ömer Şahin, Kale Nakliyat Genel Müdürü Ahmet Sert, kurumlarının amirleri, sanayi kuruluşlarının işveren ve temsilcileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Açılış töreninde konuşan Özkan, “Okullarımızda yürütülen bu tür projelerle okula sağlanan makine, donanım, eğitim setleri ve yapılan öğretmen eğitimleri sayesinde öğrencilerimiz için çağdaş teknolojileri içeren, yenilikçi model ve yöntemler kullanılıyor. Kaliteli bir mesleki ve teknik eğitim verilebilmesi sağlanıyor. Böylelikle ülkemizin kalkınması için nitelikli işgücüne duyulan ihtiyaca kurumlarımız tarafından katkı sağlanabiliyor.’” dedi.

Çan Çiçekleri Açıyor Projesi ile okulun donanım alt yapısına Pnömatik-Elektropnömatik Deney Seti, PLC Deney Seti, PLC Simülasyon Deney Seti, Otomatik Kumanda Deney Seti, Proses Deney Seti, Kaynak Simülatörü, Arduıno Deney Seti, Tos Torna Tezgahı, Sertlik Ölçme Cihazı kazandırıldı.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye