26 Eylül 2022 Pazartesi

Çan İndirimli Alışveriş Günleri Sona Erdi

Çan İndirimli Alışveriş Günleri sona erdi. Çan Belediyesinin ana sponsorluğunda ilçe esnaflarının kazanç sağlayarak, yerel ekonomiyi canlandırma ve vatandaşların hoş zaman geçirmesi hedefi ile Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın isteği üzerine

Çan İndirimli Alışveriş Günleri Sona Erdi
Haber Giriş Tarihi: 13 Mart 2019 6:06 Çan Haberleri

Çan İndirimli Alışveriş Günleri sona erdi.

Çan Belediyesinin ana sponsorluğunda ilçe esnaflarının kazanç sağlayarak, yerel ekonomiyi canlandırma ve vatandaşların hoş zaman geçirmesi hedefi ile Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın isteği üzerine gerçekleştirilen Çan Esnafı İndirimli Alışveriş Günleri, düzenlenen konser ile son buldu.

Sokak etkinliklerinin yanı sıra konserlerinde düzenlenmiş olduğu alışveriş günlerinin final programında sahne alan Çan Francisco Karadem & Grup Ezgi, Şahin Karademir, Ozan Karademir ve Özgür Başaran söylemiş oldukları şarkılar ile vatandaşları eğlendirdi.

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu:“ İnşallah bundan sonra belirli aralıklarla bunu yapacağız. Çünkü bu faaliyetin karşılığının olduğunu gördük ki esnafımızda memnun. Ben o anlamda esnafımıza teşekkür ediyorum. Herkes dükkanını açtı, ciddi bir indirim yaptı. İnşallah dediğim gibi bundan sonraki zaman dilimlerinde de belirli aralıklarla bu etkinliğimiz devam edecek” dedi.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye