22 Şubat 2024 Perşembe

Çan’da İndirim Günleri Yapılacak

Çan'da “İndirim Günleri” alışveriş şenliğini yapılacak. Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından düzenlenen toplantıya katıldı. Başkan Kuzu, esnafların Çan’da İndirim Günleri yapılması isteklerini üzerine Çan

Çan’da İndirim Günleri Yapılacak
Haber Giriş Tarihi: 19 Şubat 2019 16:04 Çan Haberleri

Çan’da “İndirim Günleri” alışveriş şenliğini yapılacak.

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından düzenlenen toplantıya katıldı. Başkan Kuzu, esnafların Çan’da İndirim Günleri yapılması isteklerini üzerine Çan Belediyesi’nin böyle bir organizasyon için Çan esnafının emrinde olmuş olduğunu belirtti.

Toplantıda Çan ekonomisini hareketlendirmek için 8-9 ve 10 Mart 2019 tarihlerinde Çan’da “İndirim Günleri” ismi altında bir etkinlik düzenlenmesine yönelik ortak karar alındı.

İndirim Günleri’nin hangi formatta olması gerektiğine karar verilen toplantı ardından açıklamalarda bulunan Başkan Kuzu:“ Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımızın daveti üzerine Çanlı esnaflarımızla bir araya geldik. Çan’da 8-9 ve 10 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz “İndirim Günleri” alışveriş şenliğini planladık. Çan Belediyesi daima Çan esnafının emrindedir.” ifadelerini kullandı.

Başkan Kuzu, etkinliğe ilişkin detayların ilerleyen günlerde şekillenecek olduğunu belirtti.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye