Çan’da İndirim Günleri Yapılacak

Çan'da “İndirim Günleri” alışveriş şenliğini yapılacak. Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından düzenlenen toplantıya katıldı. Başkan Kuzu, esnafların Çan’da İndirim Günleri yapılması isteklerini üzerine Çan

Çan’da İndirim Günleri Yapılacak
Haber Giriş Tarihi: 19 Şubat 2019 16:04 Çan Haberleri

Çan’da “İndirim Günleri” alışveriş şenliğini yapılacak.

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından düzenlenen toplantıya katıldı. Başkan Kuzu, esnafların Çan’da İndirim Günleri yapılması isteklerini üzerine Çan Belediyesi’nin böyle bir organizasyon için Çan esnafının emrinde olmuş olduğunu belirtti.

Toplantıda Çan ekonomisini hareketlendirmek için 8-9 ve 10 Mart 2019 tarihlerinde Çan’da “İndirim Günleri” ismi altında bir etkinlik düzenlenmesine yönelik ortak karar alındı.

İndirim Günleri’nin hangi formatta olması gerektiğine karar verilen toplantı ardından açıklamalarda bulunan Başkan Kuzu:“ Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımızın daveti üzerine Çanlı esnaflarımızla bir araya geldik. Çan’da 8-9 ve 10 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz “İndirim Günleri” alışveriş şenliğini planladık. Çan Belediyesi daima Çan esnafının emrindedir.” ifadelerini kullandı.

Başkan Kuzu, etkinliğe ilişkin detayların ilerleyen günlerde şekillenecek olduğunu belirtti.

Paylaş:
2023 Eğitim Vizyonu Çan Eğitim Çalıştayı Gerçekleştirildi

Çan Haberleri

2023 Eğitim Vizyonu Çan Eğitim Çalıştayı Gerçekleştirildi

2023 Eğitim Vizyonu Çan Eğitim Çalıştayı’nda Vizyon Belgesi’nde yer alan eğitim uygulamaları ve yürütülecek projeler ele

Bülent Öz Çan Belediyesi’nin Borcunu Açıkladı

Çan Haberleri

Bülent Öz Çan Belediyesi’nin Borcunu Açıkladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, basın toplantısı düzenleyerek Çan Belediyesi’nin 114 milyon 859 bin TL borcu olduğunu

Bülent Öz İlk Nikahını Kıydı

Çan Haberleri

Bülent Öz İlk Nikahını Kıydı

Çana Belediye Başkanı Bülent Öz, ilk nikahını