29 Şubat 2024 Perşembe

Çan’da İndirimli Alışveriş Günleri Başladı

Çan’da alışveriş günleri başladı. Çan Belediyesinin ana sponsorluğunda Çan’da ilk defa 8 ve 10 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek Esnaf İndirimli Alışveriş Günleri düzenlenen kortej yürüyüşünün sonrasında başladı. Çan Belediyesinin ana sponsorluğunda Çan Esnaf

Çan’da İndirimli Alışveriş Günleri Başladı
Haber Giriş Tarihi: 09 Mart 2019 18:15 Çan Haberleri

Çan’da alışveriş günleri başladı.

Çan Belediyesinin ana sponsorluğunda Çan’da ilk defa 8 ve 10 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek Esnaf İndirimli Alışveriş Günleri düzenlenen kortej yürüyüşünün sonrasında başladı.

Çan Belediyesinin ana sponsorluğunda Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve stkların desteği ile gerçekleşen Çan Esnaf İndirimli Alışveriş Günleri başladı.

Esnaf İndirimli Günleri açılış kortejine Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan, Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emin Görgün’ün yanı sıra vatandaşlar katıldı. Menderes Parkında başlayan kortej yürüyüşü yine Menderes Parkında sona erdi.

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan, esnaf ve sanatkarlara genel ve yerel yönetimlerin sahip çıkar ise esnaf ve sanatkarların bulunmuş oldukları kentin katma değerini kat kat arttırmış olduklarını belirtti.

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu ise konuşmasına ise; “Bugün burada güzel bir etkinliğe, esnaf odamızla birlikte imza atıyoruz. Belediye hepimizin belediyesi, Belediye olarak ta biz bu işin tam sponsoruyuz, bundan da keyif alıyor, onur duyuyoruz. Çan esnafının yanında olmak bize ayrı bir keyif veriyor. Tabi bunun da bir faturasının olacağını da söyleyelim. Bugün burada hep beraber yürüdük, 3 gün boyunca devam edecek etkinliklerimiz olacak.” dedi.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye