29 Şubat 2024 Perşembe

Çan’da Kitap Fuarı Başladı

Çan Belediyesi 5’nci kitap fuarı kapılarını açtı. Çan’da geleneksel hale gelen, Çan Belediyesi Kitap Fuarı 5’nci kez kapılarını kitapseverler için açtı. Çan Belediyesi Beşinci Kitap Fuarı, Çan Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen açılış

Çan’da Kitap Fuarı Başladı
Haber Giriş Tarihi: 19 Şubat 2019 16:27 Çan Haberleri

Çan Belediyesi 5’nci kitap fuarı kapılarını açtı.

Çan’da geleneksel hale gelen, Çan Belediyesi Kitap Fuarı 5’nci kez kapılarını kitapseverler için açtı.

Çan Belediyesi Beşinci Kitap Fuarı, Çan Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen açılış töreni ile kapılarını açtı. Kitap Fuarı’nı ziyaret eden öğrenciler Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’ya yoğun ilgi göstererek okumak için aldıkları kitaplarını imzalattılar.

Kitap Fuarı’nın açılış törenine Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İlçe Müftüsü Mustafa Korkmaz, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Başkanı Murat Okan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Birsen Dirlik’in yanı sıra Çan’da eğitim veren ilk ve orta dereceli okulların öğrencileri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

Çan’da bulunan kitap evlerinin fuara özel indirimler ile stant açtığı kitap fuarına Çanlı yazarlar Aslı Candan ve Muhammed Yavaş’ın yanı sıra Çanlı şair Orhan Oyanık’da kitaplarını imzalamak için fuar süresince yerlerini aldı.

Belediye Başkanı Kuzu, Çan Belediyesi tarafından beşinci kez gerçekleştirilen kitap fuarının açılış töreninde yapmış olduğu konuşmada Çan Belediyesi Kitap Fuarı’nı çok önemsediklerini belirtti.

Başkan Kuzu:“ Kitap okumak hem bireyleri, hem ülkeleri geliştirir ve zenginleştirir. Kitap okuyanlar kendini, dünyayı, evreni daha güzel anlar. İşte buna vesile olmak için beşincisini düzenliyoruz ve sizi kitapla buluşturuyoruz. İnşallah kitap fuarımızın altıncısını, yedincisini düzenleyeceğiz.” dedi. Başkan Kuzu ve protokol üyeleri kurdele kesiminin sonrasında Kitap Fuarı’na katılan Kitap Evi stantlarını gezerek fuara katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye