Çan’da Petek Dinçöz Sahne Aldı

Çan’da Petek Dinçöz sahne aldı. Çan’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile Petek Dinçöz konser verdi. Çan Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebi ile kadınlar için düzenlemiş olduğu Petek Dinçöz

Çan’da Petek Dinçöz Sahne Aldı
Haber Giriş Tarihi: 11 Mart 2019 15:23 Çan Haberleri

Çan’da Petek Dinçöz sahne aldı.

Çan’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile Petek Dinçöz konser verdi.

Çan Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebi ile kadınlar için düzenlemiş olduğu Petek Dinçöz konseri düzenledi. Şehit Halil İbrahim Eriş Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Petek Dinçöz konseri nedeni ile kapalı spor salonu doldu.

Ünlü sanatçı Petek Dinçöz, sahneye çıkmadan önce söz alan Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu:“ Neşet Ertaş’ın bir sözü var:” Kadınlar insandır, erkekler de insanoğlu” diyor. Bundan daha güzel bir söz olmaz. Dinimizin kadınlara verdiği önemi anlatmaya gerek yok zira ‘Cennet Annelerin ayaklan altındadır’ diyor. Hatta Peygamber Efendim iz Veda Hutbesinde “Kadınlar size Allah’ın emanetidir” diyor, daha ötesi yok. Siz de Çan’da bize emanetsiniz biz de 31 Martta size.Kadınlarımızın bu emanete sahip çıkacağına inanıyoruz. On senedir. yanımızda hep durdunuz bizi hiç darda koymadınız 31 Mart’ta da bizim yanımızda olun Çan güzel olmaya devam etsin.” dedi.

Başkan Kuzu’nun konuşmasının sonrasında sahne alan Petek Dinçöz, iki saat boyunca seslendirmiş olduğu birbirinden güzel şarkılar ile kendisini dinlemeye gelen kadınları mest etti.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye