30 Kasım 2023 Perşembe

Çomaklı Köyü’ne Yeni Sağlık Evi

Çan Çomaklı Köyü’nde Ferruh Hızlı Sağlık Evi hizmete açıldı. Çomaklı Köyü’nde Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan ve havırsever vatandaşların katkıları ile hizmete giren Ferruh Hızlı Sağlık Evi açılışı gerçekleştirildi. Eski Cumhuriyet

Çomaklı Köyü’ne Yeni Sağlık Evi
Haber Giriş Tarihi: 07 Ağustos 2018 14:22 Çan Haberleri

Çan Çomaklı Köyü’nde Ferruh Hızlı Sağlık Evi hizmete açıldı.

Çomaklı Köyü’nde Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan ve havırsever vatandaşların katkıları ile hizmete giren Ferruh Hızlı Sağlık Evi açılışı gerçekleştirildi.

Eski Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclis üyesi olan Ferruh Hızlı geçtiğimiz sene hayatını kaybetmiş; sağlık evi için kendisinin ismi verildi.

Açılışa Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, AK Parti İlçe Başkanı Murat Okan, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Çan CHP İlçe Başkanı Ümran Aydın, Çan MHP İlçe Başkanı Fevzi Karakaya, Atatürkçü Düşünce Derneği Çan Şubet Başkanı Gökay Bulut, Çomaklı Köy Muhtarı Mustafa Cesur, Ferruh Hızlı’nın ailesi ve vatandaşlar katıldı.

Açılış programı, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan ve Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’nun konuşmalarından sonra kurdele kesimi ve dua ile sona erdi.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye