29 Şubat 2024 Perşembe

Cumhur İttifakı Aday Tanıtımı Yapıldı

Cumhur İttifakı AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Kuzu, projeleri ile birlikte Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üyeleri Adaylarını tanıtım toplantısı düzenledi. Çan Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen toplantıya AK

Cumhur İttifakı Aday Tanıtımı Yapıldı
Haber Giriş Tarihi: 10 Mart 2019 16:32 Çan Haberleri

Cumhur İttifakı AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Kuzu, projeleri ile birlikte Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üyeleri Adaylarını tanıtım toplantısı düzenledi.

Çan Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, AK Parti Çan İlçe Başkanı Orhan Arslan, MHP Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya, AK Parti ve MHP Kadın Kolları Başkanları, Ülkü Ocakları Başkanı ve Cumhur İttifakını destekleyen çok sayıda vatandaş katıldı.
MHP Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya konuşmasında “Cumhur İttifakı’nın başarısı için 31 Mart akşamına kadar Cumhur İttifakı Çan AK Parti Belediye Başkan Adayımız Sayın Abdurrahman Kuzu ile birlikte çalmadık kapı, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmadan son nefer kalıncaya kadar birlik ve beraberlik içinde mücadele edeceğiz” diyerek Cumhur İttifakının ne denli önemli olduğunu vurguladı.
AK Parti Çan İlçe Başkanı Orhan Arslan da yaptığı konuşmasında, Cumhur İttifakı’nın 15 Temmuz gecesinde sokaklarda ve meydanlarda kurulduğunu, 31 Mart akşamı bu coşkuyu tekrar yaşamak için var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız ise konuşmasında Cumhur İttifakı’nın alelade kurulmadığına değinerek Cumhur İttifakı’nın kurulma sürecinin Gezi Olayları ile başladığını ifade etti. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli olayı anladılar, çözdüler ve bu ittifakı hayata geçirdiler” şeklinde konuştu.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu yaptığı konuşmada “ Cumhur İttifakı bir zorlama ile oluşmuş bir ittifak değil, gönüllerde oluşmuş, aslında cenazemizin, düğünümüzün bir olduğu kalplerimizin her zaman beraber attığı bayrağı ve bu toprağı vatan bilen kardeşlerimizle birlikte yol arkadaşlığımız bizim Cumhur İttifakı. 24 Haziran seçimlerinde başlamış ve mecburen devam etmiş bir ittifak değil bu. Tamamen yol arkadaşlığımız 15 Temmuz gecesi bayrağı alarak sokaklara çıkan tanklara birlikte dur dediğimiz kardeşlerimizin ittifakı” ifadelerine yer verdi.

Cumhur İttifakı Çan Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Kuzu konuşmasına alkışlar eşliğinde başladı. Coşkulu şekilde konuşmasına başlayan Kuzu “Biz 2009 yılında bu yana bu bakış açısıyla sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz ve bugünde Çan için hız kesmeden aynı duygular ile karşınızdayız çok şükür. Rabbim yolumuz ve istikametimiz hayırlı eylesin. Niyetimiz hayır akıbetimizde hayrolsun. İşte bu salonda bu akşam niyeti hayır olsan binler var çok şükür. Bu salonda bu akşam vatan için, bayrak için, ezan için, bu ülkenin ve Çanımızın bekası için bir araya gelen Cumhur İttifakı var. AK Parti var, MHP var. Rabbim bu birlikteliğimiz ve muhabbetimizi daim kılsın ve 31 Mart akşamı kazanacağımız zafer ile bunu taçlandırsın inşallah” dedi.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye