29 Şubat 2024 Perşembe

Kale Grubu’ndan Geleneksel Sünnet Töreni

Çan’da Kale Grubu’nun 61. yıl dönümü ve Seramik Bayramı etkinlikleri kapsamında yüz otur erkek sünnet oldu. Düzenlenen sünnet törenine Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, eşi Yönetim

Kale Grubu’ndan Geleneksel Sünnet Töreni
Haber Giriş Tarihi: 27 Temmuz 2018 13:11 Çan Haberleri

Çan’da Kale Grubu’nun 61. yıl dönümü ve Seramik Bayramı etkinlikleri kapsamında yüz otur erkek sünnet oldu.

Düzenlenen sünnet törenine Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, eşi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı Osman Okyay, Eski Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özalp, 59. Hükumet Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Çan Kaymakamı Adil Karataş, Kale Grubu Üst Düzey Yöneticileri, Siyasi parti temsilcileri, sünnet olacak çocuklar ve aileleri katıldı.

Gelenekselleşen sünnet töreninde konuşma yapan Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, “Altmış bir senedir sünnet töreni bizim geleneğimiz ve biz bu etkinlikten çok keyif alıyoruz. Çocuklarımızın doğumundan sonra görmüş olduğumuz ilk mürvet, ilk mürvetlerini beraber paylaşıyoruz bizim için çok güzel bir duygu. Çalışanlarımızın doğumundan, evlenmelerine kadar yaşamlarının her evrelerinde onlara dokunmaya gayret ediyoruz. İbrahim Bey bu etkinlikten çok keyif alırdı, çocuklarımız resmi geçitte geçerken, hatta yolda geçerken ben burada sünnet olmuştum şimdi burada çalışıyorum diyenleri gördükçe keyifli keyifli kahkaha atardı. İnsanın yaşamının her noktasına dokunmak çok güzel bir duygu.” açıklamalarında bulundu.

Sünnet çocuklarına hediyelerinin verilmesi sonrasında, yemek programı ile devam eden tören, okunan Mevlid-i Şerif ile sonlandı.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye