Kamyoncular’dan Abdurrahman Kuzu’ya Teşekkür

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’ya teşekkür. SS 52 Nolu Çan Kamyoncular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Olağan Genel Kurulunda son kez üyelere seslenen Hayati Beceren, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’ya

Kamyoncular’dan Abdurrahman Kuzu’ya Teşekkür
Haber Giriş Tarihi: 19 Şubat 2019 15:55 Çan Haberleri

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’ya teşekkür.

SS 52 Nolu Çan Kamyoncular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Olağan Genel Kurulunda son kez üyelere seslenen Hayati Beceren, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’ya teşekkür etti.

Genel kurul kooperatif lokalinde gerçekleşti. Genel Kurul sonucunda on iki sene boyunca kooperatif başkanlığı yapan Hayati Beceren başkanlık görevini Rahmi Engin’e devretti.

Eski Başkan Beceren, Belediye BaşkanKuzu’nun görev süresi boyunca kendisine ve ekibine yardımcı olduğunu belirtti.

Konu ile ilgili Eski Başkan Beceren:“ Belediye Başkanımız Sayın Abdurrahman Kuzu, göreve geldiği ilk günden bu yana kooperatifimiz için büyük gayretler sarf etmiştir. Kooperatifimize kazandırmış olduğu lokal ve kantar için kendisine teşekkür ediyorum” dedi. Eski Başkan Beceren, konuşmasının sonrasında Başkanı Kuzu’ya kendilerine vermiş olduğu destekten dolayı bir teşekkür plaketi sundu.

Söz alan Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Çan Belediyesi olarak nakliyeci sektörünün gereksinimlerini ve Çan’daki sorunlarını çözmüş olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi

Kooperatifin her kongresinde kamyon garajı ve yol gibi sıkıntıların konuşulmuş olduğunu hatırlatan Başkan Kuzu:” Bu sıkıntıların hepsi çözüldü. Önce Türkiye Kömür İşletmesi’nden yerleri satın aldık, kamyon garajını yaptık, asfaltını döktük. Artık nakliyeci sektörümüzün bu anlamda bir sıkıntısı kalmadı.” ifadelerini kullandı.

Başkan Kuzu:“ Kamyon garajı, Türkiye Kömür İşletmesi yolu bunun en somut göstergesi. İnşallah yakın bir zamanda da oradaki lokali açarak size orada hizmet sunan güzel bir tesise kavuşturacağız.” dedi.

Başkan Kuzu, konuşmasının sonunda on iki boyunca boyunca SS 52 Nolu Çan Kamyoncular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığı’nı yürüten Hayati Beceren’e yapmış olduğu çalışmalar sebebi ile teşekkür etti.

Paylaş:
Çan’da Başpehlivan Ali Gürbüz

Çan Haberleri

Çan’da Başpehlivan Ali Gürbüz

Çan Belediyesi Geleneksel 8.Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Başpehlivan Ali Gürbüz

Şehit Mustafa Yerli Vefatının Birinci Yılında Anıldı

Çan Haberleri

Şehit Mustafa Yerli Vefatının Birinci Yılında Anıldı

Şehit Jandarma Astsubay Çavuş Mustafa Yerli şahadetinin birinci sene-i devriyesi dolayısıyla evinin önünde mevlid-i şerif okutularak iftar yemeği

2023 Eğitim Vizyonu Çan Eğitim Çalıştayı Gerçekleştirildi

Çan Haberleri

2023 Eğitim Vizyonu Çan Eğitim Çalıştayı Gerçekleştirildi

2023 Eğitim Vizyonu Çan Eğitim Çalıştayı’nda Vizyon Belgesi’nde yer alan eğitim uygulamaları ve yürütülecek projeler ele