29 Şubat 2024 Perşembe

Kara Karşı Termal Su

Çan’da kar ve buzlanmaya karşı termal su ile temizlik gerçekleştirildi. Yoğun kar yağışı, hayatı olumsuz etkiledi. Çan merkezinde oluşan kar birikintileri ve buzlanma, Çan merkezi ile cadde ve ara sokaklarda vatandaşlar

Kara Karşı Termal Su
Haber Giriş Tarihi: 25 Şubat 2019 17:06 Çan Haberleri

Çan’da kar ve buzlanmaya karşı termal su ile temizlik gerçekleştirildi.

Yoğun kar yağışı, hayatı olumsuz etkiledi. Çan merkezinde oluşan kar birikintileri ve buzlanma, Çan merkezi ile cadde ve ara sokaklarda vatandaşlar ile sürücülerin zor anlar yaşamasına sebep oldu.

Kar ile mücadelesini sürdüren Çan Belediyesi ekipleri merkez ile cadde ve ara sokaklarda soğuk hava sebebi ile oluşan buzlanma ve kar birikintilerini, 49 derece sıcaklıktaki termal su ile temizliyor.

Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, yoğun kar yağışı sonrası Çan merkezinde termal su ile kar temizle çalışmasına ilişkin olarak açıklamalarda bulundu.

Başkan Kuzu; “Şehrimizin sokaklarında biriken karları termal suyumuzu kullanarak eritiyoruz. Termal Su nimettir, turizm için nimettir. Bugünde karı eritmek için kullanıyoruz. Vatandaşlarımızın caddelerde sorun yaşamaması için ki Allaha şükürler olsun Çan merkezde o anlamda hiçbir sıkıntımız bulunmamakta.” dedi.

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye