17 Ağustos 2022 Çarşamba

Mustafa Kılıç’tan Meral Akşener’e Destek

İYİ Parti Çan İlçe Başkanı Mustafa Kılıç, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından yapılan olağanüstü kurultay açıklamasın sonrasında açıklamada bulundu. “Rüzgar sadece kayadan toz alır.” diyen Mustafa Kılıç, sözlerine şu

Mustafa Kılıç’tan Meral Akşener’e Destek
Haber Giriş Tarihi: 24 Temmuz 2018 12:56 Çan Haberleri

İYİ Parti Çan İlçe Başkanı Mustafa Kılıç, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından yapılan olağanüstü kurultay açıklamasın sonrasında açıklamada bulundu.

“Rüzgar sadece kayadan toz alır.” diyen Mustafa Kılıç, sözlerine şu şekilde devam etti; “İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener, partiyi kongreye götürme kararı alarak diğer partilere büyük rahatsızlık vermiştir. Bizim farkımız kongreden korkan değil, kongre çağrısı yapan olmaktır. Bizler, İYİ Parti’yiz, bizler cesur yürekli insanlarız. Dün, bugün, yarın tek umudumuz Meral Akşener olacak. Bizler, daha yeni başlıyoruz. Sonuna kadar Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener, sonuna kadar İYİ Parti bu böyle biline. Rüzgar sadece kayadan toz alır, hiç kimse elini ovuşturmasın, bizim genel başkanımız Merak Akşener’dir.” dedi.

FETÖ’cü açıklamalarına ilişkin Kılıç şu ifadeleye yer verdi; “Ayrıca, bir şeyi daha belirtmek istiyorum. Partimizin Antalya Milletvekili Feridun Bahşi tarafından, FETÖ’nün, siyası ayağı dahil olmak üzere, tüm yönleri ile araştırılması adına komisyon kurulması önergesi, mecliste AK Parti ve MHP’li vekillerin oyları tarafından reddedildi. Bize ve sayın genel başkanımıza FETÖ iftirası atanlara şimdi ben soruyorum, soru önergesi veren mi yoksa soru önergesini reddeden mi FETÖ’cüdür?”

Paylaş:
Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Haberleri

Bülent Öz’ün Bayram Mesajı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ramazan Bayramı mesajı

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

Çan Haberleri

Çan’da Sağlık Tesislerinin Temeli Atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Haberleri

Çan Meslek Yüksekokulu’nda Kayıtlar Başladı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, üniversite kaydına gelen öğrencileri "Evinize Hoşgeldiniz" diye