25 Nisan 2019 Perşembe

ÇOMÜ Mezunu ASKON Başkanlığına Seçildi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi mezunu Orhan Aydın, ASKON Genel Başkanlığına seçildi. Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’nin (ASKON) 11. Olağan Genel Kurulu’nda ÇOMÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu Orhan Aydın, yapılan seçimler

ÇOMÜ Mezunu ASKON Başkanlığına Seçildi
Haber Giriş Tarihi: 28 Aralık 2018 18:52 ÇÖMÜ Haberleri

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi mezunu Orhan Aydın, ASKON Genel Başkanlığına seçildi.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’nin (ASKON) 11. Olağan Genel Kurulu’nda ÇOMÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu Orhan Aydın, yapılan seçimler sonucunda genel başkan olarak seçildi.

Kurulduğu 1998 senesinde bugüne ilk defa iki adayın yer aldığı, mevcut başkan Hasan Ali Cesur ve Orhan Aydın’ın başkan adayı olduğu seçimde, ASKON’un Genel Başkanlığı’na Orhan Aydın 205 oy ile Cesur ise 195 oy aldı.
Seçimin sonrasında konuşan Orhan Aydın “Seçimin sonunda ASKON’un birliğini, bütünlüğünü sağlayacak bir şekilde birbirimize sarıldık. Bayrağı ve görevi devraldık. Yoğun katılımlı bir genel kurul yaptık.” dedi.

2019 senesinde Ankara ve İstanbul’da ASKON bürokrasi üssünü hayata geçireceklerini ifade eden Aydın, “Bunu ile üyelerimizin bürokratik engellerini aşacak, onlara yardımcı olacak, profesyonel çalışanlarımız ile üyelerimize bu destekte bulunacağız. Bütünlüğümüzün, birliğimizin ve gücümüzün en iyi şekilde hissedileceği bir dönem olacak.” dedi.

Paylaş:
Prof. Dr. Sedat Murat Göreve Başladı

ÇÖMÜ Haberleri

Prof. Dr. Sedat Murat Göreve Başladı

Yeni Rektör Prof. Dr. Sedat Murat, Prof. Dr. Yücel Acer'den görevi teslim

ÇOMÜ ve HAVELSAN Arasında Protokol

ÇÖMÜ Haberleri

ÇOMÜ ve HAVELSAN Arasında Protokol

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve HAVELSAN arasında işbirliği protokolü

Eğitim Fakültesi’nin Yeni Binası Açıldı

ÇÖMÜ Haberleri

Eğitim Fakültesi’nin Yeni Binası Açıldı

Eğitim Fakültesi'nin yeni binası açılışı