ÇOMÜ’de İdeal Devlet Konulu Panel

ÇOMÜ’de İdeal Devlet Konulu Panel

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde İdeal Devlet konulu panel gerçekleştirildi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Doğu Batı Topluluğu ve İlim Yayma Cemiyeti işbirliğinde, Galatasaray Üniversitesi Medeniyet Kulübü öğrencilerinin de katılımı ile gerçekleşen “İdeal Devlet” konulu panel, İlahiyat Fakültesi İÇDAŞ Kongre Merkezi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Salonu’nda gerçekleşti.

Panele Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Topluluk Danışmanı Doç. Dr. Nimetullah Akın ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Kur’an’ı Kerim Tilavetiyle başlayan etkinliğin açılışında konuşan Topluluk Başkanı Ebubekir Akın, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Doğu Batı Topluluğunun, kuruluşundan bu yana farklı medeniyet ve düşünceleri daha yakından tanımak için birçok faaliyetlerde bulunduğunu belirterek katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Galatasaray Üniversitesi Medeniyet Kulübü Başkanı Emirhan Havan da yaptığı konuşmada, “Galatasaray Üniversitesi olarak farklı üniversiteler ile yapmış olduğumuz etkinlikler, bizlere büyük değer katmaktadır. Bu vesile ile bizleri burada ağırlayan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Doğu Batı Topluluğuna ve Rektör Prof. Dr. Yücel Acer’e teşekkür ederim.” dedi.

Topluluk Başkanlarının konuşmasının sonrasında, Moderatörlüğünü Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer’in yaptığı, Galatasaray Üniversitesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğrencilerin anlatımı ile yapılan “İdeal Devlet” konulu panele geçildi.

ÇOMÜ Eğitim Fakültesi öğrencisi Sefa Sarıkoç, ÇOMÜ İlahiyat Fakültesi öğrencisi Mevlüde Taşar, ÇOMÜ Tıp Fakültesi Öğrencisi Gözde Eroğlu, GSÜ Hukuk Fakültesi Öğrencisi Emirhan Havan, GSÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğrencisi Harun Köksal ve GSÜ İktisat Fakültesi öğrencisi Taha Furkan Özden’in sunumunun ardından panel, hediye takdimi ile sona erdi.

Çanakkale Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Doğu Batı Topluluğu ve İlim Yayma Cemiyeti Galatasaray Üniversitesi

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

ÇOMÜ Dış Danışma Kuruluyla Bir Araya Geldi20 Şubat 2019

ÇOMÜ Dış Danışma Kuruluyla Bir Araya Geldi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer; “Artık daha fazla bilim, bilimsel

ÇÖMÜ Öğrencisi Survivor’da06 Şubat 2019

ÇÖMÜ Öğrencisi Survivor’da

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencisi, Survivor’da. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencisi Büşra Yalçın, TV8

Öğrenci Konseyi Başkanı Valilikte28 Ocak 2019

Öğrenci Konseyi Başkanı Valilikte

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Alper Uysal, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret

Acer 18 Mart İÇDAŞ Ulu Camii İnşaatında İncelemelerde Bulundu26 Ocak 2019

Acer 18 Mart İÇDAŞ Ulu Camii İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer 18 Mart İÇDAŞ Ulu Camii