Gençlik Festivali ve Kariyer Fuarı Sona Erdi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Dardanos Yerleşkesinde gerçekleşen “Gençlik Festivali ve Kariyer Fuarı” çeşitli konserlerle sona erdi.

Gençlik Festivali ve Kariyer Fuarı Sona Erdi
Haber Giriş Tarihi: 06 Mayıs 2019 15:11 ÇÖMÜ Haberleri

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Gençlik Festivali ve Kariyer Fuarı sona erdi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Dardanos Yerleşkesinde gerçekleşen “Gençlik Festivali ve Kariyer Fuarı” gündüz kurulan stantlarda öğrenci konseyi ve öğrenci topluluklarının atölye çalışmalarının sergilenmesi gece ise alanda düzenlenen çeşitli konserler ile sona erdi.

Açılış törenini Rektör Prof. Dr. Seda Murat, eski Rektör Prof. Dr. Yücel Acer, Belediye Başkan Vekili Fatma Kaynaş’ın gerçekleştirdiği “Gençlik Festivali ve Kariyer Fuarı” 3 gün boyunca devam etti.

Bilimsel, sanatsal ve sportif etkinlikler, topluluk etkinlikleri, atölyeler, eğlenceli oyunlar, özgün gösteriler ve konserler ile renkli görüntülere sahne olan gençlik festivalinde öğrenci toplulukları, Dardanos Yerleşkesindeki lunapark, piknik ve sahil alanlarında çeşitli etkinlikler ve spor müsabakaları gerçekleştirdiler.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği festivalde 3 gün boyunca birbirinden ünlü gruplar ve sanatçılar sahne aldı.
Üstü Kalsın, Feridun Düzağaç, Ogün Sanlısoy, Pera, Koliva ve Güliz Ayla, festivalde sahne alarak, ÇÖMÜ öğrencilerine 3 gün boyunca eğlenceli saatler yaşattılar.

Paylaş:
ÇÖMÜ’de 2018-2019 Akademik Yılı Sona Erdi

ÇÖMÜ Haberleri

ÇÖMÜ’de 2018-2019 Akademik Yılı Sona Erdi

2018-2019 Akademik Yılının sona ermesi sebebiyle ÇÖMÜ'de öğrencilere diploma töreni

İlahiyat Fakültesinde Mezuniyet Töreni

ÇÖMÜ Haberleri

İlahiyat Fakültesinde Mezuniyet Töreni

İlahiyat Fakültesi 2018-2019 dönemi öğrencileri için mezuniyet töreni

5 Bin Çupra Yavrusu Denize Bırakıldı

ÇÖMÜ Haberleri

5 Bin Çupra Yavrusu Denize Bırakıldı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Dardanos Yerleşkesi Canlı Kaynaklar Üretim Tesisinden doğaya yavru balık salımı yapıldı.