Belediyeden KPSS Önlemleri

Belediyeden KPSS Önlemleri

22 Temmuz Pazar Günü gerçekleştirilecek olan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için Çanakkale Belediyesi tarafından gerekli önlemler alındı.

22 Temmuz Pazar Günü gerçekleştirilecek olan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için Çanakkale Belediyesi tarafından gerekli önlemler alındı. Bu hafta sonu ülke genelinde olduğu gibi Çanakkale’de de kamu personeli seçilmek adına 22 Temmuz 2018 Pazar günü KPSS’ye katılacak.

Sınavların adaylar bakımından sakin bir ortam içerisinde gerçekleşmesi için Belediye tarafından sürdürülen çalışmalara, belirtilen gün ve saatlerde kent genelinde sürdürülen inşaat çalışmalarına ilişkin de yapı denetim şirketlerine gerekli tebligat ve bilgilendirmeler yapıldı. Sınavın gerçekleşecek olduğu okulların çevresinde gürültü yapılmaması ve herhangi bir olumsuzluk oluşmamasına için de Zabıta Müdürlüğü ekiplerince gerekli kontroller yapılacak.

Diğer taraftan, sınavlara girecek olan öğrenci ve kamu personeli adaylarının sınav bölgelerine sorunsuz ulaşmaları adına Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından da gerekli çalışmalar yapıldı.

22 Temmuz 218 tarihli kent içi ulaşım saatleri için tıklayın.

Çanakkale Kpss

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Liselere Yerleştirmede İkinci Nakil Dönemi Son Günü17 Ağustos 2018

Liselere Yerleştirmede İkinci Nakil Dönemi Son Günü

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, liselere yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının sonrasında dört dönemde tamamlanacak nakil yerleştirme

Mektebim’de Sona Doğru12 Ağustos 2018

Mektebim’de Sona Doğru

2018-2019 eğitim öğretim sezonunda faaliyete girecek olan Mektebim Okulları Çanakkale Kampüsü’nde sona yaklaşıldı. Mektebim

Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi12 Temmuz 2018

Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan 2018 Senesi Merkezi Yerleştirme Sınavında il genelinde başarılı

TÜBİTAK Yaz Bilim Kampı Başladı03 Temmuz 2018

TÜBİTAK Yaz Bilim Kampı Başladı

Çanakkale Belediyesi’nin destek verdiği TÜBİTAK Yaz Bilim Kampı başladı. 2-21 Temmuz 2018 tarihleri arasında