Belediyeden KPSS Önlemleri

22 Temmuz Pazar Günü gerçekleştirilecek olan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için Çanakkale Belediyesi tarafından gerekli önlemler alındı. 22 Temmuz Pazar Günü gerçekleştirilecek olan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için Çanakkale

Belediyeden KPSS Önlemleri
Haber Giriş Tarihi: 21 Temmuz 2018 11:06 Eğitim Haberleri

22 Temmuz Pazar Günü gerçekleştirilecek olan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için Çanakkale Belediyesi tarafından gerekli önlemler alındı.

22 Temmuz Pazar Günü gerçekleştirilecek olan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için Çanakkale Belediyesi tarafından gerekli önlemler alındı. Bu hafta sonu ülke genelinde olduğu gibi Çanakkale’de de kamu personeli seçilmek adına 22 Temmuz 2018 Pazar günü KPSS’ye katılacak.

Sınavların adaylar bakımından sakin bir ortam içerisinde gerçekleşmesi için Belediye tarafından sürdürülen çalışmalara, belirtilen gün ve saatlerde kent genelinde sürdürülen inşaat çalışmalarına ilişkin de yapı denetim şirketlerine gerekli tebligat ve bilgilendirmeler yapıldı. Sınavın gerçekleşecek olduğu okulların çevresinde gürültü yapılmaması ve herhangi bir olumsuzluk oluşmamasına için de Zabıta Müdürlüğü ekiplerince gerekli kontroller yapılacak.

Diğer taraftan, sınavlara girecek olan öğrenci ve kamu personeli adaylarının sınav bölgelerine sorunsuz ulaşmaları adına Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından da gerekli çalışmalar yapıldı.

22 Temmuz 218 tarihli kent içi ulaşım saatleri için tıklayın.

Paylaş:
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Eğitim Haberleri

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Çanakkale'de 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla törenler

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Eğitim Haberleri

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezinde Moldovalı polislere Temel Sualtı Dalış Kursu

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Eğitim Haberleri

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Çanakkale'de açılan Gümüş Takı İşlemeciliği Kursuyla 14 Kadın Meslek Sahibi