06 Temmuz 2022 Çarşamba

Çanakkale Eğitim Vizyonu 2023 Projesi Ödülleri Verildi

Çanakkale Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanarak uygulanan Çanakkale Eğitim Vizyonu 2023 Projesinin ödül töreni Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’nın katılımı ile gerçekleştirildi. Çanakkale Eğitim Vizyonu 2023 Projesi ile okul öncesi, temel

Çanakkale Eğitim Vizyonu 2023 Projesi Ödülleri Verildi
Haber Giriş Tarihi: 26 Aralık 2018 6:20 Eğitim Haberleri

Çanakkale Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanarak uygulanan Çanakkale Eğitim Vizyonu 2023 Projesinin ödül töreni Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’nın katılımı ile gerçekleştirildi.

Çanakkale Eğitim Vizyonu 2023 Projesi ile okul öncesi, temel eğitim ve orta öğretim kurumlarının Türk Milli Eğitiminin genel amaç ve temel ilkelerine uygun olarak küresel ölçekte hızla değişen ve gelişen dünyada ülkemizin 2023 vizyonuna emin adımlar ile ilerleyecek nesiller yetiştirilmesi amaçlanıyor.

2017-2018 eğitim öğretim döneminde Çanakkale Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulanmaya başlanan Çanakkale Eğitim Vizyonu 2023 Projesinin ödül töreninde, Çanakkale Vali Orhan Tavlı ve İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz birer konuşma yaptılar.

Çanakkale Eğitim Vizyonu 2023 Projesi ile ilgili İl Milli Eğitim Şube Müdürü ve Proje Koordinatörü Işıl Korkmaz, projenin sunumunu gerçekleştirdi.

Okulların potansiyellerini en üst seviyeye taşıyarak eğitimde kaliteyi ve başarıyı arttırmayı amaçlayan Çanakkale Eğitim Vizyonu 2023 Projesinin ödül töreninde, 2017-2018 eğitim öğretim dönemi boyunca yapmış oldukları başarılı çalışmalarından dolayı ödül almaya hak kazanan okul müdürlerine başarı belgeleri verildi.

Ödül töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Paylaş:
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Eğitim Haberleri

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Çanakkale'de 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla törenler

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Eğitim Haberleri

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezinde Moldovalı polislere Temel Sualtı Dalış Kursu

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Eğitim Haberleri

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Çanakkale'de açılan Gümüş Takı İşlemeciliği Kursuyla 14 Kadın Meslek Sahibi