Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Yapıldı

Hayat Boyu Öğrenme toplantısı yapıldı. Hayat Boyu Öğrenme alanında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla, İl Hayat

Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Yapıldı
Haber Giriş Tarihi: 11 Kasım 2018 13:49 Güncelleme: Eğitim Haberleri

Hayat Boyu Öğrenme toplantısı yapıldı.

Hayat Boyu Öğrenme alanında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla, İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı, Çanakkale Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

Vali Yardımcısı Celil Ateşoğlu başkanlığında yapılan toplantıya; İl Millî Eğitim Müdürü Osman Özkan, İl Milli Eğitim Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü, Çanakkale Belediye Başkanlığı, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğü, sivil toplum kuruluşları, sendika, Çanakkale ili kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile Çanakkale’deki ilgili kurum müdürleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Özkan, toplantıda Çanakkale’deki hayat boyu öğrenme faaliyetleri hakkında genel bir bilgilendirme yaptı.

Toplantı; işbirliği yapılan kurum temsilcilerinin 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı için yaygın eğitim faaliyetleri ile ilgili görüş, öneri ve temennilerinin sonrasında sonlandı.

Paylaş:
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Eğitim Haberleri

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Çanakkale'de 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla törenler

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Eğitim Haberleri

Moldovalı Polislere Çanakkale’de Eğitim

Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezinde Moldovalı polislere Temel Sualtı Dalış Kursu

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Eğitim Haberleri

Kurs Sayesinde 14 Kadın Meslek Sahibi Oldu

Çanakkale'de açılan Gümüş Takı İşlemeciliği Kursuyla 14 Kadın Meslek Sahibi